Kraj!
Pobedili su Atletiko, Borusija, Napoli, Porto, Inter i Barselona.
DORTMUND 90+2' GOOOOOL!
Borusija stavlja tačku na meč!

Marko Rojs je zaslužio gol na ovom susretu, postiže ga u nadoknadi vremena, nakon proigravanja Larsena lagano šalje loptu u donji levi ugao.
NAPULJ 90' GOOOOOL!
Pravda je zadovoljena! Napoli vodi 1:0!

Fantastična akcija Mertensa i Kaljehona koji šalje loptu po zemlji u peterac, a Lorenco Insinje uklizavanjem uspeva da savlada Alisona
MADRID 90+4' GOOOOOOL!
Atletiko 3:1!

Kapiten Koke potvrđuje trijumf "jorgandžija" u četvrtom minutu nadoknade vremena.
LONDON 90' GOOOOOL!
Barsa "overava" pobedu u poslednjem minutu za 4:2!

Opet je radila kombinacija Alba-Mesi kojom Argentinac kruniše spektakularnu partiju na Vembiju.
NAPULJ 83' Prečka!
Nema sreće Napoli. Fantastičan šut Mertensa nakon centaršuta sa leve strane, savladao je Alisona, ali je pogodio prečku!
NAPULJ 75' Sa gol linije
Najbolja šansa za Napoli na meču, Keljehon je uhvatio volej na desnoj strani kaznenog, savladao je Alisona, ali Gomes interveniše ispred gol linije.
NAPULJ 68' Prokockana šansa
Liverpul propušta jednu od retkih šansi na San Paolu. U njoj se našao Mohamed Salah posle odbitka, snažno je šutirao, ali pored stative.
DORTMUND 72' GOOOOOL!
Borusija ipak vodi 2:0!

Iskupio se Pako Alkaser za promašen penal. Koristi sjajno proigravanje Rojsa, obilazi Subašića, a onda loptu šalje pored dvojice štopera u mrežu.
8.000 golova u Ligi šampiona
DORTMUND 70' PENAL!
Marko Rojs je promešao odbranu Monaka, pa su morali da ga fizički obore. Penal je izveo Pako Alkaser, prevario je Subašića, ali pogađa prečku!
NAPULJ 55' Dominatija Napolija
Žestok pritisak Napolitanaca, nižu se šanse ispred – Milik torpeduje gol Liverpula, ali Alison sve brani. "Redsi" imaju samo jedan šut!
LONDON 66' GOOOOOL!
Totenhem se ne predaje – 2:3!

Fantastičan gol Erika Lamele, uz odbitak, nakon što je Kejn ukrao loptu igračima Barse u njihovom kaznenom prostoru.
MADRID 67' GOOOOOL!
Atletiko opet vodi, sada 2:1!

Kada je teško – Antoan Grizman. Opet je Francuz pogodio za "jorgandžije", nakon sjajne asistencije Dijega Koste koji je jednim potezom izbacio iz igre golmana i štopera Briža.
Engleze jede za doručak
Fantazija
AJNDHOVEN 60' GOOOOOL!
Preokret Intera na 2:1!

Savršen centaršut Vesina u kazneni prostor PSV gde je Mauro Ikardo pokazao kakva je "zver" u šesnaestercu, bukvalno je "oduvao" štopera i golmana rivala i rutinski loptu smestio u gol.
LONDON 52' Čovek-stativa!
Mesi nema sreće ove sezone, opet je pogodio stativu. Deveti put u poslednjih deset utakmica!
LONDON 56' GOOOOOL!
Barsa povećava na 3:1!

Fantastična akcija. Mesi iz sredine pronalazi Albu na levoj strani, usledila je niska lopta u kazneni, prolazi pored Kutinja, sjajno je propušta Suares, da bi stigla do Lionela Mesija koji ju je samo "bocnuo" i poslao u malu mrežicu.
LONDON 52' GOOOOOL!
Totenhem smanjuje na 2:1!

Spursi su bili nemoćni u prethodnih 50 minuta, ali kako to obično bude u fudbalu promašaji se surovo kažnjavaju. Minut nakon što je Mesi pogodio stativu, Hari Kejn vraća Totenhem u igri.
DORTMUND 51' GOOOOOL!
Borusija vodi protiv Monaka 1:0!

Sjajna asistencija mladog Džejdona Sanča, sedma u sezoni, a Jakob-Brun Larsen rutinski trese mrežu "Kneževa".
PORTO 49' GOOOOOL!
Porto je poveo protiv Galatasaraja 1:0!

Posle neuspešnih prvih 45 minuta, Porto na startu drugog poluvremena konačno probija odbranu Galate. Aleks Nikolao Teles je ubacio loptu iz kornera, a u kaznenom sjajno skače Musa Marega i glavom trese mrežu Turaka.
Barsa uživa na Vembliju
Evrogol na Vandi Metropolitano
Držite se vi Engleske
POLUVREME
Nerešeno na šest mečeva, vodi samo Barselona u Londonu.
AJNDHOVEN 35' Kanonada Intera
Žestok pritisak Intera na gol PSV nakon vođstva domaćina. Ređaju se šanse – Vesino šutira za malo pored gola, potom Ikardi dva puta tuče glavom, prvo pored stative, a potom brani Zoet.
AJNDHOVEN 44' GOOOOOL!
Inter je izjednačio na 1:1!

Greška srpskih sudija, Ristić nije svirao ofsajd Ikardija, da bi u nastavku akcije Rađa Naingolan sa ivice kaznenog zakucao loptu mrežu PSV.
NAPULJ 33' Alison na nivou
Dobra šansa za Napoli, Arkadijuš Milik je šutirao pod prečku iz kaznenog, ali Alison brani.
MADRID 40' GOOOOOL!
Klub Briž je izjednačio protiv Atletika na 1:1!

Još jedan fantastičan gol večeras. Arnaut Greneveld nije bio precizan u 16, ali jeste u 40 minuta. Sjajan šut sa oko 20 metara, Oblak je nemoćan dok lopta prolazi pored desne stative u gol.
Remek-delo
Bomba!
LONDON 32' Ter Štegen spasao Barsu!
Sjajna šansa za Totenhem da se vrati u igru, Lamela je dobio loptu na levoj strani, pokušao da proigra Kejna u sredini peterca, lopta pogađa jednog igrača Barse i odbija se ka golu, ali Mark-Andre ter Štegen iako se bacio u drugu stranu, u padu rukom uspeva da zaustavi loptu.
LONDON 28' GOOOOOL!
Barselona vodi 2:0!

Sektakularan gol Ivana Rakitića! Hrvat je dočekao odbitak ispred kaznenog prostora i onda uhvatio fantastičan poluvojel kojim je zakucao fudbal uz levu stativu.
MADRID 28' GOOOOOL!
Atletiko vodi 1:0! "Jorgandžije" su probile "bunker" Belgijanaca, Antoan Grizman koristi centaršut Tomasa Lemara i donosi vođstvo "jorgandžijama".
AJNDHOVEN 27' GOOOOOL!
PSV vodi protiv Intera 1:0!

Evrogol Pabla Rosarija! Holanđanin poreklom sa Dominike poslao je fantastičan projektil sa ivice kaznenog prostora pod prečku. Handanović je bio nemoćan.
MADRID 21' Gol, ali i ofsajd
Zatresla se mreža Klub Briža u Madridu, ali je Antoan Grizman bio u nedozvoljenoj poziciji.
AJNDHOVEN 21' Inter napada, PSV preti
Dok Inter dominira terenom i kontroliše loptu, PSV je taj koji je opasan pre golom. Handanović je imao dosta posla nakon šuta Rosario van kaznenog prostora.
MADRID 16' Briž nije došao da se brani na Vandi
Neće biti lako Atletiku večeras, Briž je prvi zapretio na meču, i to vrlo konkretno. Šansu je imao Arnaut Greneveld, šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je lopta prošla za malo pored leve stative.
NAPULJ 20' Problem za Liverpul
Keita se povredio, ne može da nastavi meč, već u 20. minutu Klop pravi prvu izmenu, ulazi Džordan Henderson.
Tandem snova

NAPULJ 11' Insinje zapretio Alisonu
Lorenco Insinje je prvi šutirao na San Paolu i to vrlo opasno. Dobio je loptu na ivici kaznenog prostora, ali je poslao fudbal pored desne stative.
Jalova inicijativa
Atletiko deset minuta bez ijednog šuta na gol, iako 60% vremena ima posed nad loptom.

U formi
LONDON 2' GOOOOOL!
Barselona već vodi na Vembliju!

Mesi je fantastičnim pasom režirao sjajnu poziciju za svoje napadače, Tripije je lako ispao iz igre što je ostavilo dosta prostora Albi na levoj strani, pokušao je neočekivanim istrčavanjem sa gola da ga iznenadi Loris, ali ga je bek Barse video i odložio loptu u sredinu do Filipa Kutinja koji lako trese nebranjenu mrežu.