Nakon ovih duela saznaćemo ko će se pridružiti Kopenhagenu i Šahtjoru na fajnal-ejtu u Nemačkoj.
Potpuni preokret Junajteda protiv LASK-a, 2:1.

Strelac je Entoni Marsijal.
83' Goooool!
Inter udvostručio prednost protiv Hetafea, 2:0.

Katastrofalnu grešku je napravio štoper Hetafea, koji je nakon centaršuta D'Ambrozija stavio loptu na nogu Eriksenu, koji je posle samo minut i po provedenih na terenu stavio tačku na meč.
79' Kakva šansa!
Barela je lepo vratio na povratnu, ali je Lukaku očajno iz neposredne blizine zahvatio loptu.
Očajno izveden penal
76' Katastrofalno!
Molina je promašio penal.

Šutirao je pored gola.
74' Penal!
Tejlor je dosudio penal zbog ruke Godina.
73' VAR!
Sudije iz VAR sobe gledaju detalj kada je Dijego Godin igrao (?) rukom.

Moraće glavni sudija Tejlor da sam pogleda tu situaciju.
70' Izmena kod Intera
Napadač za napadača.

Aleksis Sančes umesto Lautara Martinesa.
67' Hetafe konačno pripretio
Šutirao je glavom Haime Mata, ali je njegov udarac lepo zaustavio Sami Handanovič i vrhovima prstiju je loptu prebacio preko prečke.
Gol Džesija Lingarda
57' Gooooool!
Junajted brzo izjednačio, 1:1.

Praktično odmah nakon primljenog gola, Lingard je istrčao i izašao sam na golmana gostiju i rutinski ga savladao za poravnanje rezultata.
Gol za vođstvo LASK-a protiv Junajteda
55' Gooooool!
LASK vodi na Old Trafordu, 0:1.

Na fenomenalan način je Vajzinger uputio udarac posle kornera i odbitka i tako savladao Serhija Romera.

Austrijancima za čudo potrebna četiri pogotka.

EPA
50' Velika šansa za Junajted
Odion Igalo je imao 1 na 1 situaciju, ali mu je udarac odbranio golman Aleksandar Šlager.
49' Velika šansa za Inter
D'Ambozio je nakon kornera veoma atraktivno pokušao, da bi lopta stigla do Godina na drugoj stativi, koji je bio izblokiran.

Samo korner.
48' Blizu...
Nikolo Barela je šutirao iz ne baš izgledne situacije, a lopta je nakon odbitka od štopera Hetafea završila u korneru.
45' Počelo II poluvreme u Gelzenkirhenu i Mančesteru
POLUVREME
Inter golom Lukakua vodi protiv Hetafea (1:0), dok mreže na "Teatru snova" miruju (0:0).
39' Mreže miruju na Old Trafordu
Nema velikih prilika na "Teatru snova".

U poslednjih pet minuta viđena su i dva žuta kartona, po jedan na obe strane.

Javne opomene zaradili su Mektomini i Mihorl.
Gol Lukakua
33' Gooooool!
Inter vodi protiv Hetafea, 1:0.

Odlična lopta Bastonija za Lukakua u prazan prostor, a onda i majstorija Belgijanca.

On je izdržao nalete Ećeite, našao prostora za udarac i pogodio dalji ugao golmana Sorije.
Prečka na Old Trafordu

Getty images
28' I ponovo Soria
Golman Hetafea odlično stoji za sada. Ovoga puta je zaustavio udarac D'Ambrozija.
27' Ponovo Lautaro
Ali Sorija još jednom izlazi iz ovog mini-duela sa Lautarom Martinesom.

Argentinac je vrlo raspoložen i u dva minuta kreira samom sebi dve dobre šanse.
25' Prva prilika za Inter
Lautaro Martines je uspeo da se probije po desnoj strani i šutirao u dalji ugao.

Ipak, Soria jako dobro interveniše.

Lukaku se ljuti na saigrača što mu nije dodao, veruje da je bio u boljoj poziciji za pogodak.
18' Hetafe bolji od Intera
Haime Mata je imao veliku šansu, ali je njegov udarac izblokiran.

Španska ekipa je mnogo bolja na startu od italijanske.

EPA-EFE/Ina Fassbender
10' Nova šansa na Old Trafordu!
Ponovo je pripretio LASK, ovoga puta preko Filipa Vajzingera, koji je šutirao samo nekoliko centimetara pored desne stative.
10' Prečka!
LASK Linc je prvi zapretio na Old Trafordu.

Andres Andrade je šutirao glavom, ali je Serhija Romera spasila prečka.
9' Mirno
U meču Intera i Hetafea je nešto zanimljivije nego na Old Trafordu.

Španska ekipa je konkretnija na startu od nerazura, koji su u meč ušli kao blaži favoriti.
2' Velika šansa za Maksimovića
Maskimović je dobro reagovao ispred Godina, ali je Handanovič vrhunskom intervencijom sprečio Špance da stignu do vođstva.
1' Utakmice u Mančesteru i Gelzenkirhenu su počele