Molde – Partizan 1:1 (ukupno 2:3)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evrope, pošto su u revanš meču protiv Moldea odigrali 1:1.

Džejms 72 - Miletić 80
  MOL  ukupno PAR
  1 2:3 1
Gol Miletića koji je odveo Partizan u Ligu Evrope!
KRAJ! PARTIZAN JE U LIGI EVROPE!
95' POSLEDNJI MINUT!
90' Još pet minuta igraće se u Norveškoj!
88' Asano dao gol, ali je dosuđen ofsajd
85' Sjajna reakcija Stojkovića
Opasan je bio ovo napad Moldea, a Stojković je nekako uspeo da odbrani šut.
Majstor!

80' GOOOOOOL! MILETIĆ ZA 1:1!
Tošić je centrirao iz kornera, a Miletić je sjajno skočio i još bolje pogodio!

Miletić je odlično anticipirao i Partizan je izjednačio. Crno-beli imaju rezultat za grupnu fazu Lige Evrope!
78' Dobar napad Partizana, Pavlović blokiran
Bila je ovo uigrana kombinacija. Tošić je dodao loptu do Miletića, ovaj je pronašao Pavlovića, ali je šut štopera Partizana blokiran.
72' Gol za Molde, Džejms pogodio za vođstvo Norvežana
Asano je napravio loš potez kada je igrao rukom na oko 20 metara od gola.

Usledio je slobodan udarac i centaršut. Lopta je zakačila nekoga u "zidu" Partizana i skrenula loptu pravo na stopalo Džejmsa, koji je bio na drugoj stativi.

Molde sada ima rezultat za Ligu Evrope.
70' Dobar šut Natha, Graninks odbranio
Izraealac je dobro šutiral, ali je golman Moldea dobro pokrio ugao i odbranio.
68 Oštar centar Uroševića
Bio je ovo dobar napad Partizana, međutim Urošević je loše centrirao. Bilo je to nešto između šuta i centaršuta.

Ožegović menja Sadika.
67' Inicijativa Moldea
Partizan se i dalje nije oslobodio pritiska norveškog kluba.
66' Suma dobio žuti karton i izašao iz igre
Natho menja Sumu.

58' Miletić nije uspeo da dođe do lopte
Dobar napad i lopta Uroševiča za Miletića koji pokušava iskosa sa desne strane, ali neuspešno.
51' Opasan šut Ejkrema
Pogrešila je odbrana Partizana, lopta je došla do veznog fudbalera, koji je šutirao iz prve. Lopta je prošla malo pored desne stative.
47' Opasno u kaznenom Partizana
Intervenisao je u petercu Ostojić. Moglo je da bude ovo veoma opasno.
46' Počelo je drugo poluvreme

45' Kraj prvog poluvremena!
Veoma dobra igra Partizana!

39' Treća dobra prilika za Partizan
Ostojić je šutirao glavom, a lopta je prošla malo pored leve stative.
32' Velika borba na sredini terena
Ekipe vode veliku borbu na sredini terena. Međutim, i Partizan i Molde se muče u završnom pâsu.
25' Pogrešen pâs Ejkrema
Mogla je ovo da bude dobra šansa za Molde, ali je Ejkrem pogrešio u ključnom trenutku. Sreća za crno-bele.
24' Crno-beli se malo povukli, čekaju kontranapade
Domaći fudbaleri imaju inicijativu u ovom periodu igre. Igrači Partizana su odlično pozicionirani i Molde nije stvorio niti jednu šansu.
17' Molde bez šanse
Odbrana Partizana za sada radi odličan posao. Domaći fudbaleri nisu nijednom zapretili odbrani crno-belih.

11' Odličan šut Zdjelara, Graninks sjajno brani
10' Dobar početak Partizana
Crno-beli igraju dobro na startu utakmice. Videćemo kako će se dalje odvijati meč.
5' Prva velika prilika za Partizan!
Asano je uposlio Tošića, a on šutirao sa desetak metara od gola. Ipak, golman Moldea je odlično intervenisao.
1' Počela je utakmica!