Liverpul – Napoli 1:0, Barselona – Totenhem 1:1

Fudbaleri Liverpula i Totenhema izborili su plasman u osmini finala Lige šampiona u poslednjem kolu u grupama A, B, C i D.

Kraj!
Liverpul i Totenhem su prošli u osminu finala Lige šampiona!
90+2 Milik promašio osminu finala!
Stopostotna šansa za Arkadijuša Milika na Enfildu, ali Beker golmanskom intervencijom spasava Liverpulu pobedu.
Gol vredan osmine finala
89' Kakva šansa za preokret
Fantastina prilika za Totenhem da preokrene i "overi" osminu finala, opet idealna asistencija Kejna, ali veliki promašaj Denija Rouza.
88' GOOOOOL!
Borusija overava pobedu u Monaku!

Opet je Rafael Gereiro zatresao mrežu "kneževa", ovaj put na asistenciju Paka Alkasera.
85' GOOOOL!
Totenhem poravnao na 1:1 protiv Barselone!

Sjajna akcija Spursa, loptu na levoj strani dobija Kejn koji šalje oštar centaršut po zemlji na peterac gde se ubaci Lukas Mura i savladao Silesena.
Il Capitano
72' Inter izjednačio!
Inter je izjednačio na 1:1! Ima rezultat za osminu finala!

Kada je potrebno – kapiten! Sjajan centaršut Politana sa desne strane na drugu stativu, a tamo sjajan skok Maura Ikardija koji glavom trese mrežu PSV.
"Redsi" umrtvili igru na Enfildu

Getty images
61' Zut čuva Totenhem, pardon, PSV
Snažan pritisak Intera, odlična situacija za Valera, ali nedovoljno snažan šut sa ivice šesnaesterca lako brani Zut.
57' Ostao je bez snage Son
Jedna od retkih šansi za Totenhem protiv kombinovanog tima Barselone. Sonu se otvorio prostor za šut sa ivice kaznenog, ali nedovoljno snažno da se savlada Silesen.
51' Promašaj Salaha
Ovakvi promašaji mogli bi skupo da koštaju Liverpul. Odlična pozicija za Salaha, ali je poslao loptu pored gola.
Impresivna odbrana Zuta na Meaci
49' Zut spasava PSV!
Fenomenalna šansa za Inter, idealna asistencija Valera za Ikardija, snažan šut Argentinca, ali maestralna reakcija Zuta između stativa.

Prvi asistent LŠ
34' GOOOOOL!
Liverpul je poveo!

Akcija Liverpula je krenula iz sredine terena, lopta je stigla na desnu stranu kod Milnera koji je brzo gura u kazneni do Mohameda Salaha. Egipćanin sjajni vara Kulibalija i matira nemoćnog Ospinu.
Liverpul pod pritiskom
Pošto PSŽ vodi u Beogradu 1:0, Liverpul mora da postigne gol protiv Napolija ili će da ispadne iz takmičenja.

22' Gol, ali iz ofsajda
Zatresla se mreža Napolija na Enfildu, Sadio Mane je savladao Ospinu, ali je Senegalac bio u ofsajdu tokom razmene pasova njegovih saigrača. On nije zadovoljan odlukom linijskog sudije.
Gol Gereira
Gol Losana
Gol Dembelea
15' GOOOOOL!
Borusija vodi u Monaku 1:0!

Posle sjajne timske akcije i serije kratkih pasova, lopta je sa leve strane kaznenog stigla do desne do Filipa, koji je šalje u sredinu na peterac do Rafaela Gereira za vođstvo "milionera" protiv "kneževa".
13' GOOOOOL!
PSV vodi u Milanu!

Hladan tuš na Đuzepe Meaci. Kiks Dembelea, Bergvajn mu je ukrao loptu na desnoj strani, a onda na drugoj stativi pronašao Irvinga Losana koji glavom trese mrežu Intera.
10' Serija šansi na Enfildu
Kanonada s obe strane, prvo je Salah propustio sjajnu šansu posle dodavanja Milnera u peterac, potom Hamšik odgovara ali šalje loptu za malo preko gola, da bi već u narednom napadu Milner nadskočio Maksimovića, ali šutira glavom pored gola.
7' GOOOOOL!
Barselona povela protiv Totenhema 1:0!

Užasna reakcija poslednjeg igrača odbrane Totenhema Voker-Pitersa posle kornera, Dembele mu je ukrao loptu, a onda prevario Vinksa u kaznenom pre nego što je savladao nemoćnog Lorisa.
3' Jak ritam na Enfildu
Poèetak najavljuje sjajan meè izmeðu Liverpula i Napolija.