Siti i Junajted overili prolaz, Real iskoristio sunovrat Rome

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Romu na gostujućem terenu sa 2:0 u petom kolu Lige šampiona.

Korne 55, Korne 81 -- Laport 63, Aguero 83
  LYO   MCI
  2 : 2
Šahtjor u 93 do pobede!
Taison je svojim drugim golom na meču, u 93. minutu, uspeo da nekako donese pobedu Šahtjoru na gostovanju u Hofenhajmu.
Kraj! Siti, Junajted, Bajern, Real, Juventus i Roma idu dalje!
Felaini heroj Junajteda!
Maruan Felaini je doneo pobedu Junajtedu u 91. minutu golom koji je "đavole " odveo u osminu finala LŠ.
83' Aguero vratio Siti u egal!
Kun Aguero konačno postiže gol na gostovanju! Siti je po drugi put izjednačio protiv Liona!
81' Ponovo Korne, Lion vodi 2:1!
Lion ponovo vodi protiv "građana". Strelac je ponovo sjajni Maksvel Korne.
77' I Riberi pogodio za Bavarce
Bajern vodi 5:1, strelac je Frank Riberi.
Odličan tandem
Mreže miriju na 15 minuta do kraja
Mreže miruju na 15 minuta do kraja utakmica. Najneizvesnije je u Francuskoj gde Lion i dalje odoleva Sitiju, dok Šahtjor ne uspeva da postigne gol Hofenhajmu iako ima igrača više. Junajted takođe nije postigao gol iako igra protiv Jang Bojsa na domaćem terenu.
Golčina Kornea protiv Sitija
67' Roma ponovo napada
"Vučica" je došla sebi i sada ponovo napada, ali izgleda da je prekasno. Jalovi napadi Rome se ređaju, a najnoviju priliku propustio je Džastin Klajvert.
Pogledajte šta je promašio Inder
Moguće je da profesionalni fudbaler ovo promaši VIDEO
63' Siti izjednačio preko štopera!
Mančester siti dolazi do izjednačenja. Visoki Imerik Laport je bio najsnalažljiviji u kaznenom prostoru rivala i glavom smestio loptu u mrežu.
59' Kolpas Rome, 2:0 za Real
Bejl je centrirao, lopta je došla do Benzeme koji je proigrao Lukasa Vaskesa. Bez problema Real dolazi do 2:0, iako je Roma u prvom poluvremenu dominirala.
60' "Majstorija" Salaja
Fudbaler Hofenhajma Salaj je uspeo da za dva minuta dobije dva žuta kartona za dva različita prekršaja, te je isključen za utakmice. Šahtjor ima priliku da ponovo povede.
59' Vodi i Juventus
Juve je poveo protiv Valensije na domaćem terenu. Mario Mandžukić je iskoristio dodavanje Kristijana Ronalda i doveo svoju ekipu u vođstvo.
55' Lion vodi protiv Sitija!
Siti opet gubi od Liona! Posle poraza u Mančesteru, "građani" sada gube i u Lionu. Strelac je Maksvel Korne, na asistenciju Memfisa Depaja.
Velika borba Sitija i Liona

AP Photo/Laurent Cipriani
52' Bajern ne posustaje
Bajern sada vodi 4:1 protiv Benfike. Robert Levandovski se upisao u listu strelaca po drugi put.
49' Bejl propustio veliku priliku
Umalo da Bejl postigne i drugi gol za samo tri minuta. Imao je jedan na jedan sa Olsenom, ali nije uspeo da prevari čuvara mreže Rome koji je na vreme pokrio svaki ugao.
47' Kazna - Real vodi!
Bejl je kaznio Romu za silne propuštene šanse. Našao se u odličnoj prilici i rutinski savladao Olsena šutem levom nogom sa nekih desetak metara od gola.
46' Benfika smanjial prednost Bavaraca
Tek što je ušao na poluvremenu Gelson Fernardeš je zatresao mrežu Manuela Nojera.
Počelo je drugo poluvreme
Robert Levandovski - klasa
Poluvreme: Roma "zgazila" Real, Bajern rutinski sa Benfikom
Prvo poluvreme utakmica drugog termina prvog dana petog kola Lige šampiona obeležio je me između Hofenhajma i Šahtjora gde je 2:2. U derbiju dana između Real Madrida i Roma domaćin iz Rima razbija Madriđane, propušta kolosalne prilike, ali golova nema.
45+1' Inder promašio nemoguće!
Da li je ovo moguće? Čengiz Inder je promašio apsolutno prazan gol u prvom minutu nadoknade. Kako je moguće da Roma ne vodi na ovom meču.
40' Hofenhajm se vratio u život
Hofenhajm je postigao i drugi gol i sada je 2:2 protiv Šahtjora. Strelac drugog pogotka bio je Cuber.
Roben, kao nekada
Majstorija Kramarića
37' Bajern vodi 3:0
Bajern vodi 3:0 i ovoga puta je strelac Robert Levandovski. Bajern je maltene već upisao svoju četvrtu pobedu u Ligi šampiona ove sezone.

AP Photo/Jon Super
34' Kolarov ispalio "bombu", Real na "konopcima"
Roma pritiska Real koji ne zna gde se nalazi u ovim trenucima. Šutirali su Facio, Šik i Kolarov, ali nijedna lopta nije prevarila Tiba Kurtou. Odlična igra Rome i prilika za prilikom. Eh, da je tu Džeko.
33' Kolosalna prilika za Romu
Roma je dobila korner, lopta je završila u petercu Madriđana, ali niko nije uspeo da je ugura u mrežu gostiju i propala je još jedna velika prilika za "vučicu".
30' Lion zapretio Sitiju
Veliku šansu nije iskoristio Maksvel Korne. Lion napada Siti svom snagom i bliži je tome da prvi dođe do vođstva.
32' Bajern duplirao prednost
Bajern vodi 2:0 protiv Benfike, a strelac je ponovo Arjen Roben.
Dosadno u Torinu i Lionu
Na utakmicama između Juventusa i Valensije, tj. Liona i Mančester sitija do sada nismo videli nijednu veću priliku, posle 30 minuta igre.
26' Kaljvert pripretio, Roma sve opasnija
Roma je definitivno bolji rival u ovom meču. Real se uglavnom brani, a sada je pokušao Klajvert. Ipak, šutirao je neprecizno, daleko od gola.
22' Klajvert menja El Šaravija
Džastin Klajvert ulazi na teren za Romu jer Stefan El Šaravi ne može da nastavi meč.
20' Modrić šutirao, Olsen odbranio
Odlična prilika za Modrića. Hrvat je šutirao sa desetak metara, ali je pogodio samo golmana Rome Olsena.
17' Kramarić smanjio prednost Ukrajinaca
Goleada u Nemačkoj se nastavlja. Hofenhajm je smanjio na 2:1 protiv Šahtjora golom Hrvata Andreja Kramarića.
19' Roma napada, sve opasnija
Sve opasniji su napadi Rome. Florenci je probio po desnom boku, pokušao da centrira pored nezainteresovanog Serhija Ramosa, ali nije našao nikoga na drugoj stativi.

AP Photo/Andrew Medichini
Zanimljiv podatak
15' Blickrig Šahtjora!
Dva gola u dva minuta za Šahtjor! Ovoga puta strelac je bio Taison, još jedan brazilski fudbaler.
14' Šahtjor vodi na gostovanju
Poveo je i ukrajinski predstavnik Šahtjor, na gostovanju Hofenhajmu. Strelac za Ukrajince bio je Brazilac Ismaili, levi bek.
13' Prvi gol - Bajern vodi!
Bajern Minhen je došao do prednosti protiv Benfike golom Arjena Robena u 13. minutu na Alijanc areni. Fantastičan solo prodor Robena, u svom stilu i onda "bomba" u rašlje.
Junajted propustio velike šanse
Mančester junajted, koji igra protiv Jang Bojsa, propustio je dve poveće prilike na startu. Akteri šansi bili su Markus Rašford i Fred.
Posle 10 minuta bez golova
Na svih šest mečeva u terminu od 21 čas posle deset minuta fudbala nema nijednog gola.
7' Roma oštećena
Aleksandar Kolarov je ušao u kazneni Reala a loptu je rukom dirao Lukas Vaskes. Lopta je bila na liniji šesnaesterca, tako da nije trebalo da bude penal, ali je sudija pogrešio jer nije video ruku Vaskesa.
3' Prvi korner za Real
Marselo je centrirao, a u defanzivi je dobar bio Stefan El Šaravi, pa je lopta otišla u korner koji će izvesti Madriđani.