Kraj!
Pobede Barselone, Borusije i Porta, dramatičan remi u Parizu i "nula" u Istanbulu.
90+3' GOOOOOL!
PSŽ do boda u nadoknadi vremena!

Junak Parka prinčeva bio je Anhel di Marija fantastičnim golom, dijagonalom sa ivice kaznenog prostora.
90' GOOOOOL!
"Poker" Borusije!

Potpuni debakl Atletika, predala se odbrana "jorgandžija", a Rafael Gereiro postiže drugi gol na meču.
83' GOOOOOL!
Borusija "gazi" Atletiko!

Impresivna tranzicija "milionera", opet je Hakimi pobegao na desnoj strani, a potom asistirao Džejdonu Sanču za 3:0.
Barselona stavila tačku!

Još jedna fantastična kombinacija Katalonaca, Ivan Rakitić proigrava Đordija Albu u kaznenom prostoru, a bek poput klasičnog napadača rutinski trese mrežu Intera.
77' GOOOOOL!
Napoli opet vodi!

Ruis je snažno šutirao sa ivice kaznenog prostora, pogađa Markinjosa pored koga je bio Dris Mertens koji koristi odbitak i šalje loptu u mrežu.
73' GOOOOOL!
Borusija duplirala prednost!

Sjajna akcija vezista Borusije, razmenili su nekoliko brzih pasova dok na levoj strani nisu "izbacili" Hakimija, on odigrava oštru loptu po zemlji u srce kaznenog, gde iz naleta odmah šutira Rafael Gereiro i pogađa za 2:0.
70' PSŽ pao posle izjednačenja
Igraèi PSŽ izgubili su ritam nakon poravnanja rezultata, Anèelotijev tim ne uspeva da uspostavi kontrolu nad loptom pred poslednjih 20 minuta susreta.
70' Barsa kontroliše igru
Barselona dominira terenom u poslednjih deset minuta, Inter ne uspeva da zadrži loptu na protivnièkoj polovini terena.
Mnogo sreće za "Svece"
60' (AUTO)GOOOOOL!
PSŽ izjednačio! Autogol!

Duga akcija Parižana, na kraju je Mbape pronašao na desnoj strani Menijea, ovaj iz prve šalje oštar centaršut po zemlji na drugu stativu, Mario Rui uklizava u želji da izbaci loptu, ali ona završava u mreži.
59' Handanovič sprečio evrogol Suaresa!
Veleslalom Luisa Suaresa kroz odbrani Intera na desnoj strani kaznenog, ali jedan od najboljih golova sezone spreèava Samir Handanoviè.
55' Politano zabrinuo Katalonce
Dominacija Intera u drugom poluvremenu na Kamp Nou, Ter Štegen je spasao Barsu posle šuta Politana, koji je imao još jednu dobru priliku, ali promašuje ceo gol.
Majstor
47' GOOOOOL!
Porto opet ima +2!

Sjajan centaršut Brahimija, ispratio ga je Žezus Manuel Korona i preciznim udarcem pod prečku doneo Portu 3:1 u Moskvi.
Kome je potreban Mesi?
38' GOOOOOOL!
Borusija povela protiv Atletika!

"Razvukli" su "milioneri" odbranu "jorgandžija", a onda je Aksel Vitsel raspalio sa 18 metara i poslao loptu u mrežu.
35, pa 38' GOL, GOL
Porto duplirao, Lokomotiva smanjila na 2:1!

Portugalci dupliraju vođstvo sjajnim udarcem Ektora Erere, ali samo tri minuta kasnije Anton Mirančuk završava lepu timsku akciju i vraća "Lokose" u meč.
Majstorija Napolitanaca
32' GOOOOOL!
Barselona vodi protiv Intera 1:0!

Sjajan centaršut Luisa Suaresa sa desne strane u kazneni prostor, gde je iz drugog plana utrčao Rafinja i zakucao loptu u mrežu.
20' Šta su sada spasli "Zmajevi"
Nestvarna igra defanzivaca Porta, Kasiljas je tri puta bio savladan u jednom napadu, ali su njegovi saigrači sva tri boda blokirali šut ispred gol linije.
29' GOOOOOOL!
Napoli vodi u Parizu 1:0!

Kaljehon je sjajno pronašao Lorenca Insinjea u kaznenom prostoru Parižana, a napadač Napolija lobuje Areolu za neočekivano vođstvo Italijana.
26' GOOOOOL!
Porto vodi u Moskvi 1:0.

Ono što Fernandes nije uspeo, jeste Musa Marega, rutinski je realizovao penal.
Zvezda gubi u Liverpulu
Sjajna akcija "redsa", Roberto Firmino je imao vremena da primi loptu na 11 metara, prebaci je na drugu nogu i onda zakuca iza leða nemoænog Borjana.
Kanonada "Svetaca", Napoli odoleva
Reðaju se šanse PSŽ, tukli su Mbape i Kavani, ali Ospina èuva mrežu Napolitanaca.
Klasa je večna
Mesijev ugao

12' Kasiljas odbranio penal!
Lokomotiva je dobila priliku da povede protiv Šalkea u 11. minutu, ali je Manuel Fernandes promašio jedanaesterac. Tačnije, Iker Kasiljas je odbranio penal koji je skrivio Teljes nad Mirančukom.
10 minuta bez ijednog gola
"Nule" u Barseloni, Dortmundu, Istanbulu, Moskvi i Parizu.

Ukrajinci saopštili: Obustavljamo

Ukrajinske vlasti saopštile su večeras da su obustavile svoje konzularne usluge u inostranstvu za muškarce starosti od 18 do 60 godina, pošto je ukrajinska diplomatija najavila mere za vraćanje u zemlju onih koji mogu da idu na front.