Šok za Ukrajince u 93'
90+2 GOOOOOL!
Bordo – Kopenhagen 1:2

Hladan tuš za Žirondince u nadoknadi vremena.

Poradovali su se navijači Bordoa bar jednom bodu i ponadali preokretu u završnici, ali su doživeli šok. U poslednjim trenucima susreta Falk ubacuje loptu u kazneni prostor domaćina, a Robert Skov pogađa donji desni ugao i nosi sva tri boda u Dansku.
90+3 GOOOOOL!
Vorskla – Sporting 1:2

Preokret za infarkt!

Spektakularna završnica meča u Ukrajini, mučio se Sporting 90 minuta, a onda u tri stiže do celog plena. Junak lisabonskih "lavova" postao je Žovan Kabral golom za pobedu u trećem minutu nadoknade.
Bajer – AEK Larnaka 4:2

Konačna tačka na meč.

Ipak Bajer ne dozvoljava iznenađenje, minut posle gola AEK-a vraća se na +2, a Julijan Brant pogađa donji levi ugao.
90' GOOOOOL!
Vorskla – Sporting 1:1

Ni bod nije loš.

Uspeva Sporting u poslednjem minutu da se spase poraza, sjajan potez Fredija Montera i projektil za poravnanje u Poltavi.
88' GOOOOOL!
Betis – Didelanž 3:0

Andalužani "overavaju" tri boda.

Dva minuta pre kraja gol za verne navijače, kombinacija iskusnog Hoakina i Kristijana Telja koji sjajnim udarcem pogađa donji levi ugao.
90+1 GOOOOOL!
Bajer – AEK Larnaka 3:2

Ne tako brzo!

Dozvolili su "farmaceuti" da im se zakomplikuje finiš meča, Dimitris Raspas koristi centaršut Trujolsa i smanjuje u nadoknadi vremena.
84' GOOOOOL!
Bordo – Kopenhagen 1:1

Pobeda je i dalje moguća.

Bordo uspeva da poravna u završnici susreta, Junus Sankare sjajnim udarcem sa ivice kaznenom donosi uzbudljivu završnicu u Francuskoj.
Bajer – AEK Larnaka 3:1

Ovaj put je sve regularno.

Dva minuta pre kraja Bajer "overava" pobedu, a drugi gol na meču postiže Lukas Alario, ovaj put sve je bilo regularno nakon asistencije Kevina Folanda.
Cirih – Ludogorec 1:0

Bugari su pali u Švajcarskoj.

Šest minuta pre kraja Cirih stiže do ogromne pobede, Benžamin Kololi je centrirao u kazneni prostor, a Viktor Palson sjajno skočio i glavom zatresao mrežu Ludogoreca.
80' GOOOOOL!
Betis – Didelažn 2:0

Posle vođstva sve ide lakše.

Desetak minuta pre kraja Sanabrija asistira Đovaniju Lo Selsu koji se sjajno snalazi u kaznenom prostoru i duplira vođstvo Betisa.
Zenit – Slavija 1:0

Rezervista rešio.

Deset minuta pre kraja Zenit konačno probija "bunker" Čeha, junak Sankt Peterburga je bio Aleksandar Kokorin koji je iskoristio centaršut Paredesa.
Karabag – Arsenal 0:3

Razlika u klasi.

Deset minuta pre kraja "tobdžije" povećavaju prednost, lep udaraca rezerviste Mataa Genaudzija sa ivice kaznenog prostora.
79' GOOOOOL!
Milan – Olimpijakos 3:1

Velikan se razgoropadio.

Milan na krilima preokreta nastavlja da gazi Olimpijakos i 11 minuta pre kraja "overava" pobedu, nova asistencija Čalhanolua i novi gol Patrika Kutronea.
Rosenborg – Lajpcig 1:3

Utešni gol.

Uspevaju Norvežani da se časno oproste od ovog meča, Isam Džebali je zatresao mrežu Lajpciga.
76' GOOOOOL!
Milan – Olimpijakos 2:1

Preokret na San Siru!

Kombinacija Čalhanolua i Gonsala Iguaina koji obilazi rivala u petercu i pogađa za oduševljenje na tribinama.
73' GOOOOOL!
Salcburg – Seltik 3:1

Tačka na meč.

Forest pravi penal, a Munas Dabur rutinski realizuje jedanaesterac za drugi gol na meču.
71' GOOOOOL!
Fenerbahče – Spartak Trnava 2:0

Navijači mogu da odahnu.

Fener "overava" pobedu 20 minuta pre kraja, sjajan centaršut Andrea Ajua sa leve strane, a Islam Slimani se vraća unazad i glavom uspeva da zatrese mrežu, drugi put na meču.
70' GOOOOOL!
Milan – Olimpijakos 1:1

"Rosoneri" pokazuju da ih ne treba otpisivati.

Sjajan centaršut Rikarda Rodrigesa sa leve strane u srce kaznenog prostora gde fantastično reaguje rezervista Patrik Kutrone i glavom poravnava rezultat.
68' GOOOOOL!
Anderleht – Dinamo ZG 0:2

Zagrepčani kapitalizuju brojčanu prednost.

Dosta sreće imao je Amer Gojak, posle njegovog šuta lopta je zakačila jednog igrača Anderlehta i prevarila golmana Didilona.
Ima 18 godina
61' GOOOOOL!
Salcburg – Seltik 2:1

Ekspresan preokret "bikova"!

Andreas Ulmer je probio odbranu Seltika po levoj strani i poslao loptu u peterac gde se Takumi Minamino odlično snalazi pored čuvara i ubacuje fudbal u gol za eksploziju oduševljenja na tribinama "Red Bul arene".
61' GOOOOOL
Rosenborg – Lajpcig 0:3

"Vikinzi" ekspresno nokautirani.

Pre nekoliko minuta Mateus Kunja nije imao sreće, pogodio je stativu, ali sada zakucava loptu sa desetak metara posle sjajnog proigravanja Brume.
57' GOOOOOL!
Betis – Didelanž 1:0

Bunker probijen.

Nakon kornera sa leve strane napravila se gužva u petercu Didelažna, a najbolje se snalazi Antonio Sanabrija koji zakucava loptu pod prečku.
56' GOOOOOOL!
Salcburg – Seltik 1:1

Austrijanci u igri za pobedu.

Sjajna asistencija Volfa za Munasa Dabura koji poravnava rezultat.
52' GOOOOOL!
Fenerbahče – Spartak Trnava 1:0

Konačno radost za Turke.

Dugo je odolevao Spartak u Istanbulu, ali više nije imao snage. Sjajan šut Islama Slimanija za prednost Fenera.
53' GOOOOOL!
Karabag – Arsenal 0:2

"Tobdžije" završile posao.

Kontranapad Arsenalu donosi novi gol, kombinacija dvojice tinedžera, Aleks Ivobi sjajno proigrava Emila Smit-Rouva kojem nije bilo teško da zatrese mrežu.
54' GOOOOOOL!
Rosenborg – Lajpcig 0:2

Nemci "overili" pobedu.

Nakon kornera i dobrog skoka jednog saigrača, lopta se odbija do Ibrahima Konatea koji donosi Lajpcigu dva gola prednosti u Norveškoj.
51' Didelanž odoleva u Sevilji
Real Betis nikako ne uspeva da zatrese mrežu Didelanža, sjajnu šansu imao je Havi Garsija čiji šut glavom brani golman Luksemburžana.
46' Crveni karton!
Ogromna prednost za Dinamo u Briselu, opet Ognjen Vranješ "časti" Hrvate, bespotrebnim faulom dobija drugi žuti karton pa ostavlja saigrače iz Anderlehta brojčano oslabljene u celom drugom poluvremenu.
50' GOOOOOOL!
Bajer – AEK Larnaka 2:1

Preokret iz ofsajda!

Strelac izjednačujućeg gola Haverc ubacuje loptu sa desne strane u peterac, loše reaguju štoper i golman AEK-a, što koristi Lukas Alario i trese mrežu Kiprana. Usporeni snimak pokazuje da je Argentinac bio u ofsajdu.
Ima li Milan snage za preokret?
Čekaju se i reakcije Bordoa, Salcburga, Fenerbahčea, te Zenita kojem u Sankt Peterburgu odoleva Cirih i Betisa koji ne uspeva da "probije" Didelanž.

Poluvreme
Dominacija gostiju, vode na šest terena, dok samo jedan domaćin ima prednost posle prvih 45 minuta. Pogodaka nema na četiri susreta.
45+2' Promašen penal!
Imao je Bordo priliku da izjednači u nadoknadi prvog poluvremena, ali je Fransoa Kamano promašio penal!
44' GOOOOOOL!
Bajer – AEK Larnaka 1:1

Poravnanje u pravi čas.

Lepa akcija "farmaceuta", Bejli je je pronašao na levoj strani Belarabija koji se probija u kazneni, a onda ispred gol-aut linije odigrava povratnu do Kaija Haverca kojem nije bilo teško da prosledi loptu u gol.
42' GOOOOOL!
Bordo – Kopenhagen 0:1

Gosti nastavljaju da dominiraju.

Danci stižu do vođstva u Francuskoj posle prvog šuta na meču. Nakon centaršuta Jana Gregusa iz kornera, Pjeros Sotiru je sjajno skočio i glavom zatresao mrežu Bordoa.
Snažni u gostima
Ivan Tričkovski

35' Žestok pritisak Milana
Inicijativa "rosonera", najbolja šansa za domaćina na meču, ali Hoze Sa brani šut Iguainu.
Prvi šut i odmah gol
25' GOOOOOL!
Bajer – AEK Larnaka 0:1

Neočekivano vođstvo gostiju.

Bivši napadač Crvene zvezde Ivan Tričkovski se sjajno snašao u kaznenom prostoru Bajera, pokupio jednu "ničiju" loptu i sa 5-6 metara je zakucao u mrežu.
Sjajan gol Lajpciga
19' GOOOOOL!
Anderleht – Dinamo ZG 0:1

Penal za Zagrepčane.

Ognjen Vranješ je faulirao Petkovića u skok duelu u svom kaznenom prostoru, a Izet Hajrović koristi jedanaesterac za vođstvo "modrih" u Briselu.
14' GOOOOOL!
Milan – Olimpijakos 0:1

Hladan tuš za "San Siro".

Kurtis je centrirao sa leve strane, a Migel Gerero sjajno skočio na desetak metara od gola i glavom prevario iskusnog Rejnu.
12' GOOOOOL!
Rosenborg – Lajpcig 0:1

"Bikovi" matirali "vikinge" u dva poteza.

Nakon sjajne dijagonale iz sredine terena na desnu stranu kaznenog prostora, Žan-Kevin Ogustan još bolje prihvata loptu i istovremeno vara čuvara, nakon čega rutinski postiže gol.
10' GOOOOOL!
Vorskla – Sporting 1:0

Iznenađenje na pomolu, Sporting gubi u Ukrajini.

Domaća Vorskla povela je protiv portugalskog velikana sjajnim golom Vladislava Kulaha, udarcem sa ivice kaznenog prostora.
4' GOOOOOL!
Karabag – Arsenal 0:1

Rezervisti Arsenala su dovoljno kvalitetni za dobar rezultat u Azerbejdžanu.

Štoper Sokratis Papastatopulos je zatresao mrežu Karabaga. Posle kornera sa desne strane, jedan igrač Arsenala je šutirao glavom, a lopta se odbila o Grka ispred gol linije i prevarila golmana domaćeg tima.
2' GOOOOOOL!
Salcburg – Seltik 0:1

Prvenac večeri posle ekspresne kontre gostiju.

Odsone Eduard je "oduvao" beka Salcburga posle brzog kontranapada po levoj strani, a onda rutinski loptu prosledio po zemlji u mrežu.
Kombinovan sastav Arsenala
Srbi na sceni
Na terenima širom Evrope nastupaju trojica srpskih fudbalera, u startnih 11 su – Branislav Ivanović (Zenit), Radosav Petrović (Sporting) i Đorđe Denić (Rosenborg. Na klupi za rezerve su Nemanja Gudelj (Sporting) i Vukašin Jovanović (Bordo).