Uživo: Brendbi – Spartak

Fudbaleri Spartaka iz Subotice gostuju danskom Brendbiju u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. U prvom meču Danci su slavili sa 2:0.

Kaiser 68, Vilčer 90+2 - Glavčić 80
  BRO   SPA
  2 : 1
KRAJ! Spartak je eliminisan iz Lige Evrope
Iako su poraženi i u ovom meču, očigledno je bilo da je Spartak dosta slabija ekipa od Brendbija. Na kraju, Danci su bili bolji i sa deset igrača.
90+2 Spartak ipak neće izbeći poraz
Vilček postiže gol za konačnih 2:1.
80' Izjednačenje Spartaka!
Gol postiže Glavčić! Spartaka dolazi do gola.
69' Brendbi rešava pitanje pobednika dvomeča
Gol za Brendbi postiže Kaizer. Spartak sada ukupnim rezultatom gubi sa 3:0...
59' Prilika za Tekijaškog
Fudbaler Spartaka šutirao je, ali je lopta završila pored gola.
57' Korner za Spartak
Glavčić dobro je centrirao, ali je loptu iz kaznenog prostora izbacio fudbaler Brendbija.
54' Bez većih prilika u drugom poluvremenu
46' Počelo je drugo poluvreme
POLUVREME
NIje da nije bilo zanimljivo u prvih 45 minuta igre. Spartak je imao čak osam udaraca ka golu, ali je samo jedan završio u okviru. Sa druge strane Brendbi je imao dva šuta.
37' Sjajna prilika za Brendbi
Muhtar je propustio odličnu priliku.
29' Glavčić promašio iz slobodnog udarca
26' Napada Spartak
Pokuša je Đenić šutem ka golu, ali je golman Švabe odlično to blokirao.
20' Blokiran šut Čečarića
Pokušao je ofanzivni vezni fudbaler Spartaka, međutim njegov šut je nažalost blokiran.
Fotografija sa starta meča
14' Odmah izmena u danskom timu
Napadača Ercega zamenio je defanzivniji igrač od njega Hermanson.
11' Crveni karton za Brendbi!
Kabongo iz Brendbija dobio je crveni karton posle starta nad Đenićem. Đuričin je šutirao iz slobodnog udarca, ali je promašio.
8' Inicijativa Brendbija
Fudbaleri Brendbija očekivano imaju više lopte u nogama na početku utakmice. U ofsajdu se našao Muhtar.
Navijači smatraju da bi ovo trebalo da bude rutina za Brendbi
2' Korner za Brendbi
Već na početku meča domaći fudbaleri pritiskaju. Izborili su korner, nakon čega je Ercegov šut izblokiran.
1' Utakmica je krenula

16.700 vojnika raspoređeno: Počelo je...

Filipinske i američke trupe počele su danas vojne vežbe "Balikatan" u Filipinima, koje će trajati do 10. maja, a uključivaće i pomorske vežbe u Južnom kineskom moru, na čije teritorije polažu pravo i Kina i Filipini.