Srbija – Jamajka 1:1 (0:1)

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno protiv Jamajke 1:1 (0:1) u prijateljskom meču u Japanu.

Slobodan udarac sa 20 metara.
85' Još jedna izmena
Izlazi Vilijams, ulazi Lambert.
Nova izmena u reprezentaciji Jamajke
Izlazi strelac gola Grej, umesto njega ulazi Tilt.
77' Kakav start Pavlovića
"Isekao" je Greja, čistim startom na loptu sprečio ga da izađe 1 na 1 sa golmanom.
74' Debituje Vulić
Ulazi umesto Marka Petkovića.
72' Ulazi Ravel Morison
Nekada jedan od najvećih talenata engleskog fudbala ulazi u igru.
67' Prva izmena u redovima Jamajke
Izlazi Targot, ulazi Malkolm.
64' Nova izmena
Umesto Grujića ulazi Nemanja Maksimović.
61' GOOOOL!!!
Strahinja Pavlović postiže gol za izjednačenje!

Postigao je sjajan gol sa ivice kaznenog, desnom slabijom nogom.
57' Žuti karton
Javna opomena za Mura, pošto je oštro startovao nad Joveljićem.
52' Srbija agresivnija
Naša reprezentacija sada igra sa dva klasična napadača i igra dosta ofanzivnije nego u prvom delu igre.
46' Počelo je drugo poluvreme
Može li Srbija do preokreta?

Četiri izmene – Uroš Spajić, golman Marko Ilić, Strahinja Pavlović i Milan Makarić umesto Đorđa Nikolića, Ivana Ilića, Save Arangela Čestića i Gavrića.
Poluvreme
Srbija gubi od Jamajke 0:1.

Jedini gol postigao je Grej u 29. minutu.
45' Dobra odbrana Nikolića
Đorđe upisuje prvu odbranu, posle odlične akcije Jamajke i šuta Ista sa ivice kaznenog prostora.
43' Najbolja prilika za Srbiju
Prvi udarac u okvir gola bio je Ivana Ilića. Posle dobrog centaršuta Petkovića, fudbaler Verone gađa glavom u donji levi ugao, ali brani golman Jamajke.
36' Još jedan blok
Blokiran udarac Vilijamsa sa sedam metara, Srbija igra veoma loše u poslednjoj liniji. Previše grešaka i previše prilika za Jamajku.
35' Dva bloka Gudelja
Fudbaler Sevilje Nemanja Gudelj sprečava potop Srbije. Izblokirao je dva udarca sa deset metara.
Kakva greška golmana Nikolića
Imao je "čistu" loptu, uhvatio ju je, ali mu je ispala iz ruke, što je iskoristio Grej.

Uzeo je loptu posle kiksa Nikolića i smestio je u praznu mrežu sa ivice kaznenog prostora.
29' GOL!
Srbija gubi od Jamajke!
28' Blokiran Ist
Svi šutevi Jamajke su izblokirani do sada. Pokušali su nekoliko puta sa distance.
27' Prva ozbiljnija šansa
Joveljić izblokiran u petercu, posle dobrog dodavanja Grujića.
25' Mnogo faulova
Konstantno se "secka" igra na sredini terena.
18' Pokušaj Terzića
Levi bek šalje loptu sa 20 metara preko gola.
14' Prvi šut
Target je gađao, ali su oba šuta izblokirana.
12' Bez šansi
Srbija deluje ozbiljnije od Jamajke, ali u prvih desetak minuta nismo videli ništa na utakmici.
6' Bez uzbuđenja
Za sada mirno na početku.
1' Počela je utakmica
Počeo je meč Srbije i Jamajke.
Sedmorica debitanata danas
Golman Đorđe Nikolić, defanzivci Aleksa Terzić i Sava Arangel Čestić, vezista Ivan Ilić i ofanzivna trojka Gavrić, Nemanja Jović, Joveljić, debitiju danas za reprezentaciju.
Sastavi
Srbija: Nikolić – Petković, Mitrović, Čestić, Terzić – Gudelj, Grujić, Ilić – Gavrić, Jović, Joveljić.