Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Efesa u meču 11. kola Evrolige – 64:75.

Kraj utakmice
Pobeda Efesa – 75:64.
39' Još minut i po
Rezultat je 75:62.
38' Bez koša dva minuta
Neobavezna košarka.

Evo i Uskokovića na parketu.
36' Pokušava Zvezda
Niko ništa nije mogao da pogodi u tri napada, pa ni posle ofanzivnog skoka.

Na kraju je Lazić položio za 54:72, pa Balbaj pogađa trojku za 54:75.

Lojd je nastavio sa promašajima, pa Teri blokira Larkina.

Volden je pogodio za 56:75, pa Davidovac pogađa trojku i tajm-aut Ataman.

STARSPORT
32' Nastavlja se loša igra
Simonović poenima sa linije penala otvara poslednju četvrtinu – 51:67. Pogodio je jedno.

Zvezda se odbranila, fauliran je Lojd i pogodio je jedno bacanje – 52:67.

Simon je pogodio za dva u poslednjoj sekundi napada za 52:69, a onda Kuzmić maši zicer.

Simon pogađa trojku i tajm-aut Obradovića.
Kraj treće četvrtine
Zvezda ništa nije mogla da ubaci.

Efes je nastavio da rešeta Zvezdu i ponovo Moerman – 48:65.

Serija se nastavlja i nema kraja – 48:67.

Lojd je pogodio uz faul – 50:67.

Vodi Efes 67:50.
28' Najveća prednost na utakmici
Anderson trojkom donosi Efesu dvocifrenu prednost – 45:56.

Simon pogađa flouter za 45:58, a onda Dobrić pogađa trojku za 48:58.

Simon je nastavio da se šeta po reketu Zvezde i ponovo pogodio – 48:60.

STARSPORT
26' Ne može Zvezda da se primakne
Teri je udario fantastičnu rampu Simonu, ostalo je 0,6 do kraja i uspeo je da pogodi Larkin za 2 – 41:49.

Laki poeni Davidovca za 43:49, pa Teri pravi faul i na liniju penala išao je Larkin – 43:50.

Volden je sjajno asistirao za Terija, koji se upisuje – 45:50.

Međutim, puca Zvezdina odbrana i SInglton ostaje sam na šutu za tri poena.

Tajm-aut Obradović.
24' Zvezda već izašla iz bonusa
Larkin ostavlja usamljenog Moermana, koji pogađa za tri poena – 37:45.

Lojd je dobio blokadu od Singltona, pa je konačno pogodio iz igre posle ofanzivnog skoka – 39:45.

Odmah uzvraća Larkin za 39:47, pa u kontri pogađa Volden – 41:47.

Faulom Rita nad Larkinom Zvezda izlazi iz bonusa.
23' Tvrd početak
Anderson flouterom otvara drugo poluvreme – 36:42.

Volden je preterao u prvom napadu Zvezde, vreme za napad je isteklo, a Simon je na drugoj strani promašio za tri.

Kuzmić je pogodio uz faul, ali sudije nisu priznale, iako je lopta dodirnula tablu pre faula Singltona. Neverovatno.

Realizovao je samo jedno slobodno bacanje – 37:42.
21' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad za Efes.

STARSPORT
Poeni
Volden 10, Rit 7, Dobrić 5, Ročesti 5, Kuzmić 5, Lojd 2, Simonović 2.

Larkin 11, Moerman 8, Tunčer 8, Singlton 5, Balbaj 3, Gečim 2, Simon 2.
Kraj prvog poluvremena
Seriju prekida Gedžim dvojkom u poslednjoj sekundi napada – 29:37, a onda Rit pogađa za tri poena za 32:37.

Šanli pravi faul u napadu na 40 sekundi do kraja.

Posle faula nad Lojdom postigao je svoje prve poene sa linije za slobodna bacanja – 34:37.

Moerman je pogodio trojku za 34:40, a Rit pogađa u završnici.

Efes vodi posle 20 minuta sa 40:36.
19' Serija 8:0
Vratili su se Lojd i Teri za poslednja dva minuta.

Dobrić je pokušao step-bek trojku i fauliran je na šutu za tri poena. Pogodio je sva tri slobodna bacanja – 29:35.

Balbaj gubi loptu, pobegla mu je nazad na njegovu polovinu i Zvezda je imala priliku da nastavi seriju od 8:0.

Dobrića je blokirao Singlton.
18' Mini-serija Zvezde
Ročesti gubi loptu, pa Moerman pogađa trojku posle dobre asistencije Larkina za 21:35, da bi Kuzmić prekinuo agoniju za 23:35.

Volden je nastavio da igra svoju igru i pogađa uz faul – 26:35.

Larkin je promašio dve, Moerman jednu trojku, a Zvezda je izgubila tri lopte zaredom.

Dobrić je ponovo odigrao dobru odbranu i ukrao loptu Džejmsu Andersonu.

STARSPORT
15' "Raspao" se Lojd
Dobrić krade loptu i zakucava, čime prekida seriju Efesa – 19:23.

Tundžer uzvraća trojkom – 19:26.

Lojd je nastavio da promašuje, pošto je promašio flouter i trojku, ali je Zvezda obezbedila novi napad.

Volden je sjajno asistirao za lake poene Simonovića – 21:26.

Tundžer pogađa još jednu trojku – 21:29, a onda je Lojd ponovo promašio.

Trojku je pogodio i Larkin i tajm-aut Obradovića.
13' Serija Efesa 7:0
Ročesti drugu četvrtinu otvara trojkom – 17:16.

Tundžer pogađa flouter za 17:18, pa Zvezda nije uspela u dva navrata da iskoristi napad i postigne koš.

Larkin pogađa za 17:20, a Lojd je nastavio da promašuje.

Posle trojke Larkina, Obradović traži tajm-aut – 17:23.
Počela je druga četvrtina
Kraj prve četvrtine
Kruno Simon se upisuje i to je prvo vođstvo Efesa – 12:13.

Zvezda je izgubila loptu, pa je Moerman pogodio trojku – 12:16,

Ročesti je položio za 14:16, a Teri i Jagodić Kuridža nisu realizovali poslednji napad.

16:14 za Efes posle prvih 10 minuta.
7' Koš za koš
Volden ide na ulaz za 10:6, pa Balbaj pogađa trojku za 10:9.

Još jedan ulaz pogađa Volden za 12:9, pa Singlton pogađa jedan veoma težak šut – 12:11.

Davidovac je blokiran na šutu za tri poena.
5' Serija 8:0 Zvezde, pa serija 6:0 Efesa
Singlton je pogodio trojku, a zatim je i Larkin pogodio uz faul – 8:6.

Teri pravi faul u napadu, Zvezda nije iskoristila četiri vezana napada.

Singlton je promašio za tri, Teri je fauliran i tajm-aut.
3' Sjajan početak Zvezde
Asistencija Lojda i odmah trojka Voldena – 3:0.

Zvezda je odbranila prvi napad Efesa, ali je onda Kuzmiću ispala lopta u reketu.

Trojku je promašio Simon, a onda fantastično dodavanje Voldena za Rita – 5:0.

Šanli je promašio, zatim Volden i Kuzmić maše po zicer, ali Kuzmić hvata ofanzivni skok, pogađa uz faul i realizuje dodatno slobodno bacanje – 8:0.
1' Počela je utakmica