Ponedeljak, 15.05.2017.

20:12

KLS: Važna pobeda Mege u borbi za plej-of

Važnu pobedu u borbi za četvrto mesto, koje vodi u plej-of srpskog prvenstva, ali i u Jadransku ligu, ostvarila je ekipa Mega Leks.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Mega je pobedila FMP sa 83:65 i zabeležila četvrti trijumf.

Izabranici Dejana Milojevića prikazali su mnogo bolju partiju nego u prethodnim mečevima, a osim u prvoj četvrtini, tokom čitavog meča držali su kontrolu.

FMP je nakon prvih 10 minuta imao pet poena prednosti, ali je Mega preokrenula već na do poluvremena.

Duel je prelomljen u trećoj, koju je domaći sastav dobio 19:10, pa je stečenu prednost rutinski sačuvao do kraja.

Ognjen Jaramaz je sa 26 poena predvodio Megu, dok je najefikasniji kod gostiju iz Železnika bio Dejan Davidovac sa 16.

FMP sa skorom 5-3 zauzima treće mesto.

U utakmici koja je odigrana u istom terminu Partizan je slavio u Vršcu rezultatom 81:74.