Sreda, 28.01.2015.

19:13

Evrokup: Četvrtina – 72 poena

Meč Top 32 faze Eurokupa između Asesofta i Valensije počeo je u NBA ritmu, pošto je prva četvrtina završena rezultatom 42:30 za španski tim.

Izvor: NL

Autor: NL

Starsport

Gosti iz Valensije počeli su meč sa tri vezane trojke, dok je prvi promašaj na utakmici viđen tek u trećem minutu.

Španski tim je meč počeo revolveraški, pošto su u prvih 10 minuta pogodili osam trojki uz samo jedan promašaj, a srpski reprezentativac Nemanja Nedović je u uvodnim trenucima meča ubacio pet poena.

Sa druge strane Mariuš Rinkauskas je držao igru Asesofta sa 13 poena u prvom period, dok su kod ‘Slepih miševa’ dvocifreni bili Pau Ribas i Bojan Dubljević sa po 10 poena.