Sreda, 01.09.2010.

23:41

Šampion krenuo pobedom

Košarkaši Partizan MTS-a odigrali su prvu trening utakmicu u pripremnom periodu u kojoj su pobedili OKK Beograd 80:60 (20:15, 15:17, 17:11, 28:17).

Na prvoj proveri u pripremnom periodu u redovima Partzan MTS-a najefikasniji je bio Veseli sa 12 poena, a sledili su ga Đekić i Katić sa po 10.

4. septembra Partizan odlazi na mini pripreme van Beograda. Sledeću proveru klub iz Humske će imati 5. septembra u Banja Luci sa Igokeom, a potom šampione očekuju utakmice na pomenutoj turneji po Sloveniji sa Heliosom, Rogaškom i Krkom.

Izabranici Vlade Jovanovića su prvu četvrtinu rešili u svoju korist, dok je tim OKK Beograda uspeo da drugi perido igre dobije košem razlike, pa je prvo poluvreme obeležila ujednačena igra obe ekipe. "Crno-beli" su u nastavku bili sigurniji pod košem protivnika, a posednji kvartal ima je doneo i dvocifrenu prednost, a na kraju pobedu rezultatom 80:60.

Partizan: Popović 3, Jaramaz 3, Kecman 8, Jošilo, Milosavljević 6, Lučić 2, Katić 10, Džavai 8, Bešović 2, Mitrović 3, Božić 7, Lešić 9, Veseli 12 i Đekić 10.