Subota, 25.10.2014.

22:08

Ančeloti: Ponosan na igrače

Trener Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je da je ponosan na svoje igrače koji su u El Klasiku pobedili Barselonu sa 3:1 u devetom kolu Primere.

pre 9 godina

James sve bolji i bolji,svaka utakmica njegova asistencija...Kros i Modric bedem na sredini,Benz i Cicarito dobri,o Ronaldu da ne trosim reci jedino je Bejl u malo losijoj formi...I da Isco konacno pokazuje zasto.je doveden

klajn

@ Dyne-o-Myte

Verovatno imaju lektora, čika Klajn je rekao da se sa č pišu italijanske reči kao: kapučino, kapričoza pa onda i Ančeloti :)

Užas od nelogičnosti što se mene tiče

dominus

Don Carlo je pravi covek za mesto trenera Reala.Tim je bio na visini zadatka,svaka cast...spreceno je da bas u Madridu Mesi izjednaci ili prestigne najboljeg strelca la lige,sto je verujem pored pobede bio glavni zadatak u ovoj utakmici za Real.

Dyne-o-Myte

Bila je to lekcija iz modernog fudbala. Enrike nije znao kud udara, Real je mogao večeras da ojadi Barselonu da je realizovao samo polovinu kontri u drugom poluvremenu.
Uzgred, nemojte da pišete "Ančeloti". Znamo da nemate lektora za italijanski (ili bilo koji drugi jezik) ali ne morate baš da se hvalite sa time.

haha

Zahvali se sudijama. U prvih 20 minuta 4 zuta za igrace barse za obicne faulove dok Realu nijedan pa posle i onaj penal kada je Pike igrao rukom a posle kada Ramos igra onda nista od penala