Nedelja, 07.09.2014.

23:39

Dešan: Mogli smo da damo drugi gol

Selektor Francuske Didije Dešan rekao je da mu je žao što njegova ekipa nije iskoristila brojne šanse na početku drugog poluvremena utakmice sa Srbijom (1:1).

Dešan: Mogli smo da damo drugi gol IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

kosovski ciklus

pre 9 godina

Advokat insistira na vracanju krilnih igraca u aredinu kako bi pomogli kreiranju napada u tom segmentu igre Ljajic je mnogo produktivniji od Tosica koji opet strasno izvodi prekid , nadam se da ce protiv slabijih protivnika Jojic zauzeti svoje mesto uz Matica .

Sandžak rules

Ne znam sta se buni ovaj francuz, Srbija lijepo odigrala par uigranih šansi posebno ona kod gola kolarova ali još ovo nije igra kakva treba da bude. Nema tog napada, šanse se stvaraju ali nema ih ko realizovati... fali jedan silni golgeter možda mitrović on je najbolji izbor mlad i uporan. Samo mi je žao što Ljajić igra zadnjih 5 minuta igre ... dječko zaslužuje veću minutažu mi iz Sandžaka jedva čekamo da nam zaigra jedini predstavnik... biće bolje