Četvrtak, 17.04.2014.

00:10

Baklje, tuče, haos, pakao u Solunu

U polufinalu grčkog Kupa odigran je veliki derbi između PAOK i Olimpijakosa, „crno-beli“ su prošli dalje u meču koji je bio prekidan zbog navijačkih nereda.

pre 10 godina

Drago mi je sto sam prisustvovao bar jednoj utakmici PAOK-a, a to je ona utakmica izmedju protiv Rapida iz Beca, kada su takodje bili bezapamceni incidenti na tribinama. Atmosfera na grckim stadionima se mora doziveti!

grobar kg

Ne podrzavam vandalizam i nasilje na utakmicama ali u jednom im skidam kapu a to je da ceo grad dise za lokalni klub.
Nazalost samo kod nas toga ima da ljudi iz Nisa, Novog Sada, Kragujevca itd. navijalju npr. za neke klubove iz Bg.
(M, 17. april 2014 07:50)

Tako je, u pravu si i zato Kragujevac voli Partizan!

Iha

A koga su oni napali tacno kad nema gostujucih navijaca? Igrace? Reklame? Bravooo! Malo dza bu ispred policije pobacili baklje i strafta kad su krenuli zandari.
Grci su smehni a vi se lozite i dalje.

aleksandar

nasa braca iz pireja sve osvajaju pa eto dali paoku taj kup. olympiakos-czvbg-spartak moskva!!!
(maki delija, 17. april 2014 10:06)i spartak iz subotice

milos

PAOK-CSK-PARTIZAN braca zauvek !!!!!!!!
(grobar do groba, 17. april 2014 08:25)

A Milan , Njukasl, Aek, Cska Sofia ? Jel su vam danas braca ili ne ?

Milan Beograd

Ovo je derbi.A ne pozorisna atmosfera kao npr.u Engleskoj.Englezi su bili veliki huligani,ali nikad veliki navijaci,pogledajte sada eng.klubove ko god im dodje u goste nadjaca ih. Oni nemaju 3 pjesme da pjevaju navijacke.A Grci ludi,svaka druga utakmica Paoka je ovakva.Igraci se vec u 3 minutu pohvatali za vratove.A za crnca i bananu ,to sto se oni pronalaze odmah to je njihov problem.Kad je neki crnac odgovarao za rasizam?

Veliki

"spektakl"!! komadi ribe i rasizam ne spada u spektakl. na ostrvu je spektakl, a ovo su divljaci. ruzan fudbal i ruzni "navijaci", kao i ovi nasi.

Južna Familija

Ovo je strast, ovo je život, ovo je fudbal.

Sve pohvale za Braću iz Soluna sem za bacanje banana tamnoputom protivničkom igraču, to je apsolutno ispod svake časti, protivnika treba dočekati pakleno ali uvek i sa poštovanjem.

Svi su ljudi deca Božija, bez obzira na rasu, boju kože, veroispovest.

Vračar

Mali klub, mali grad, mali navijači su imali svojih 5 minuta...Već danas se nastavlja borba za preživljavanje i čišćenje ribe koju su bacali

Mik

Pogrdno ime za članove Olimpijakosa je "gavros", što je sitna riba poput girica. Odatle mrtva riba. Ne vidim ništa zabavno u neregularnim utakmicama u Grčkoj.

M

Slaviša

@Mare

Paokare navijače Pireja zovu Gavrosi. Gavros je mala ribica koja je samo 'jaka' kad je u jatu. Tako da je to razlog bacanja ribe. :-)

Gavri munja, gavri munja, gamo to vromo Pirea..

zika

Kada ne možeš na sportski način da pobediš protivnika onda ne biraš sredstva, ovo je sramota, olimpijskos je trebalo da Izadje sa terena čim je doletela ona banana ka tamnoputom igraču olimpijakosa, a pogotovo mrtve ribe, užas! !!! pa da vidimo da li će mrtve ribe koje plove pored tumbe da unose na stadion ili da ih odnose na mesto gde treba da ih odnose, baš me interesuje šta bi rekao na ovo Platini! Olimpijakos da je napustio teren sigurno ne bi snosio sankcije za to, ok bakljada ali mrtve ribe i banane, zatvoriti stadion paoka na godinu dana, pa da vidimo koga će posle bodriti karioli!!!!

nikola

Ajde kada ostavljate snimke golova gledajte da to ne budu usporeni snimci.Poenta je da se vidi i cuje ta erupcija sa tribina posle gola.

ludnica

Utakmica je trajala 3 ipo sata! Početak je kasnio preko sat vremena zbog bakljade i smrznute ribe posute po klupi za goste, crnca gađali bananom on im je "vratio" na tribine, prekidana nebrojeno puta zbog čarki među igračima bukvalno posle svakog faula + još 2-3 bakljade, završena sa SAMO 3 crvena (realno je bilo bar po 5 komada po timu), produžena je SAMO 9 minuta, mada se nadoknada igrala SAMO 14 minuta...totalna ludnica!
Ali ako bismo posmatrali samo fudbalski deo - dosadna do bola.
Naš derbi (gledajući samo zbivanja na terenu) mu dođe kao teniski meč u poređenju sa ovim.

Mare

Auu ovo je sramota za fudbal ! Shvatam da se ne vole,ali bacanje mrtve ribe (???) i banana na tamnopute igrace ? I uvek ce biti mali PAOK.Drago mi zbog Markusa Berga koji je sa dva gola doneo PAO-u finale.Ne znam da l se secate tog momka,najbolji strelac onog u-21 prvenstva pre 4-5 godina,nama je dao gol.Veliki potencijal,koji nazalost nikada nije iskoristio.