Subota, 15.03.2014.

18:20

Dva gola Šćepovića u porazu Hihona

Srpski fudbaler Stefan Šćepović postigao je dva gola za Sporting iz Hihona u porazu od Real Haena sa 3:2.

pre 10 godina

ako scepovic bude davao i toliko golove u prvoj spanskoj ligi onda mu svaka cast.dobili bi onda pored mitrovica i djordjevica jos jednog dobrog napadaca.

boj@n

Za reprezentaciju u dva tri meča je odigrao svega devedesetak minuta i dao jedan gol,sta bi trebao vise,ovdje ljudi samo lupaju komentare,veze nemaju..

Deki

@(Samo pitam, 15. mart 2014 18:31),pišeš bez veze.On nije skoro uopšte igrao,a i to što je igrao je bilo na početku "stvaranja" Mihinog tima,kad smo bili katastrofa i kad je u svakom meču igrao drugačiji sastav.Na zadnjoj prijateljskoj je uveden pred kraj.