Petak, 31.01.2014.

20:21

EP: Hrvati blizu četvrtfinala

Futsal reprezentacija Hrvatske remizirala je sa Češkom i tako se približila plasmanu u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Belgiji.

pre 10 godina

najjača sportska nacija, 4 milijuna ih je, a pola staraca i svejedno rasturaju u mnogim sportovima, od atletike, hokeja (Medvescak je jedan od boljih timova u drugoj najjacoj ligi svijeta, ruskom KHL-u), skijanja (Janica i Ivica Kostelic) pa do futsala. Nogomet, rukomet, kosarku da i ne spominjemo. Kapa dolje!

idemo dalje

Španjolska od 1998. na službenoj tekmi do nas nije igrala neriješeno ili izgubila. A ovo sa Česima opet ista priča, vodimo na poluvremenu kao i protiv Španjolaca 2:1, imamo igru i šanse ali onda primimo dva gola na brzaka i spašavamo se golom u zadnji čas. Dva puta je upalilo ovo s zamjenom vratara ali treći neće i zato u četvrtfinalu pamet u glavu.

pepo

A i vi će te moj @pepo, odmah posle prvog kruga, kao i u Brazilu biti - za doma spremni!
(Mica, 29. januar 2014 14:22)