Utorak, 10.12.2013.

23:13

Pelegrini: Tražili smo osvetu

Mančester Siti osvetio je Bajernu za poraz na startu Lige šampiona, ali ipak nije stigao do drugog mesta.

Pelegrini: Tražili smo osvetu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

just do it

pre 10 godina

Ljudi Pelegrini nije znao da je Sitiju kod 3:2 bio potreban još jedan gol za prvo mesto.
Posle meča je na pitanje novinara iz sky sporta da li je razmišljao da ubaci Aguera izjavio da nije mislio da mogu da daju još dva gola za tako kratko vreme, ali da je Siti poveo sa 4:2 onda bi sigurno ubacio Aguera.
Ja kad sam gledao nisam mogao da verujem.

BAYERN recordmeister

Sta ces ti da trazis osvete,dobili ste nas u zadnjoj utakmici te meceve ima 10 godina propustamo,budi srecan sto nije igro ROBBEN,Schweini neigra,kad treba tuj smo i uvek cemo vas tuci,,,ocemo reVans oleeeeeee oleeeee,,,vidimose u polufinalu !

Ja!

Ma, da. Namestena utakmica. Bajern u drugom poluvremenu bez suta na gol da ne daju koji slucajno, a City cim je dao treci stao skroz. Takodje posle toga bez suta na gol da slucajno ne daju i cetvrti.