Nedelja, 01.12.2013.

15:26

Rukometašice osvojile Trofej Srbije

Ženska rukometna reprezentacija Srbije osvojila je Trofej Srbije u Vrnjačkoj Banji, pošto je u finalu pobedila Makedoniju sa 37:17 (19:10).

Rukometašice osvojile Trofej Srbije IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

2 Komentari

Sortiraj po:

lale

pre 10 godina

Ekipa bez karaktera i golmana. Juce su im Hrvatice sa timom u kome je bilo nekoliko juniorki pokazale kako se igra za svoju zemlju i da nema prijateljskih utakmica a da su medjunarodne. Golmani Srbije su smesni. Juce DVE odbrane za 6o minuta?! Da bi one dosle do medalje potrebno je da imaju neverovatnu srecu u zrebu i sudije na svojoj strani. A to vec nema veze sa sportom.