Petak, 10.05.2013.

21:03

Real drugi finalista Evrolige

Košarkaši Real Madrida drugi su finalisti Evrolige, jer su u polufinalu Fajnal-fora u Londonu pobedili Barselonu sa 74:67.

pre 10 godina

Tomić je koma. Zabije on puno iz pika i tih nekih akcija za njega, ali individualno je loš, a u zadnjih 5 minuta kad se lomila utakmica nije ga bilo ni u napadu ni u obrani.

Floro Flores

znaci kad krene reklama "...kume,kume...kumeeeee,iz keca u dvojku...",dobijam nervni slom,nemam moci ni do daljinsko da dodjem

Corleone

ilija kovacic je doktor kosarke, ili u njegovom terminu receno "magistar". secam se 90-ih godina u nba, era bulsa, prenosio covek i tada utakmice, tad je tek poceo sa komentatorskim poslom.

djole

(apokalipsa, 10. maj 2013 23:06)

Ti si grobar, vidim iz komentara. Pratis kosarku jos od proslog milenijuma. To je onaj milenijum kada je CZ poslednji put nesto uradila u ovom sportu.

MX

Skok je odlučio. Generalno Real je bolje skakao, naročito u zadnjoj četvrtini, proradila je igra dva na dva i to je to. U Barsi mi nikako nije jasan trener zašto stalno u igri drži Lorbeka. Lorbek kao da ne zna na kojoj poziciji igra, konstantno se izvlači van linije za tri poena, kao da glumi beka šutera ili neko nisko krilo. Nikako Tomiću nije pomagao u zatvaranju reketa i u skoku, kako ofanzivnom tako i defanzivnom. Šteta što je Džavai bio povređen. Mnogo je napredovao i moje je mišljenje da bi kompletna Barsa (zahvaljujući centrima) pobedila Real.

apokalipsa

ponavlja se finale iz 1995. kada su igrali upravo Real i Olimpijakos, tada je nas Zeljko Obradovic dosao do 3. titule prvaka Evrope.

Covic

Sta radi ovde ovaj grobarski sudija Belosevic? Ako nije dobar nama, nije dobar ni Barseloni ni Realu. Ko je urgirao da on vodi polufinale? Da nije Tole Karadzic? Cujem da je u kandidat i za finale?! Videcu da Opaca pozove onog Bartomeua, izgleda da covek nije upucan u desavanja u srpskoj kosarci. Sutra ocekujte saopstenje za javnost, u nedelju dajem intervju Informeru. Bre!

ja

Serhio Rodrigez odigrao doktorski utakmicu, pogotovo pocetkom 4/4 kada su bili u zaostatku od 8 poena, podelio 3 asistencije za redom za lagane poene postigao neke vazne koseve, ali i Rejes maestralna utakmica pogotovo poslednjih 5-6 minuta i Rudi i Ljulj odigrali odlicnu partiju. Zasluzeno Real u finalu.

doktor

Real je sjajna ekipa,vrlo raznovrsno igra u napadu. Ceka nas pravo finale,odbrana OLY i napad Madridjana. Ja sam predvidjao Real u finalu,ali me je Cska u prvoj sokirao strahom i nesposobnoscu da se nosi sa pritiskom.. Vrlo moguce da Pirejci tesno dobiju