Nedelja, 18.11.2012.

17:00

Partizan ispustio pobedu

Rukometaši Partizana izgubili su u niškom “Čairu” meč petog kola A grupe Lige šampiona od francuskog Monpeljea sa 32:29.

pre 11 godina

Sve super do 29:27 i ONDA TIPIČNA SRPSKA SPORTSKA PRIČA, strah, kukavičluk, kompleksi (čast izuzecima Novak,Milica Mandić....), ne samo u rukometu. Samo da spomenem neke: "blokada" vaterpolista protiv Italijana i na SP i u Londonu, odbojkaši i odbojkašice na Olimpijadi, fudbaleri Zvezde u Bordou 2:3, Partizan protiv Intera u Milanu 0:1, Reprezentacija sa Belgijom 0:3, rukometaši sa Danskom u finalu EP, košarkaši tj promašaj Savanovića protiv Francuza, poraz proziv Crne Gore u Beogradu....."NESREĆI NIKAD KRAJA"!? Ustvari Srbi, izgubismo čuveni inat i hrabrost,DOSTA JE BILO, DOSTA SA KOMPLEKSIMA! Hrabro i sa više samopuzdanja!

srbijasine

@ A zbog cega Monpelje nosi Partizanov dres ??
(Bole, 18. novembar 2012 18:09)

Pa zato sto im je bila cast da igraju u dresovima Partizana!

Fernando Morientes

Koje crno nesikustvo i sreca pa cetiri puta su imali zicer kontru 1 na 1 sa golmanom i cetiri puta im je covek skinuo,zadnjih deset minuta nisu dali gol,to se zove igracki limit,a ne neiskustvo nas rukomet je smesan kao i nasi klubovi.

Aleksandar

Sami sebe smo pobedili. Nedopustivo je da u zadnjih 10 minuta ne postignemo gol. I to 3,4 promašena zicera. Šteta, bila je ovo velika šansa. Navijanje dobro samo u pojedinim trenucima.

crno beli bravo bravo

Bravo momci, svaka cast na borbenosti i sjajnoj igri protiv velikog i iskusnog protivnika. Sjajna igra sve do 53. minuta vodjstvo od 2 gola razlike a onda je neiskustvo presudilo, 7 minuta bez pogotka, nekoliko promasenih zicera Ilica kada je mogao da donese plus 3 dve izgubljene lopte naiskusnije Maksica a Francuzi su preiskusni i to su kaznili. Ostaje zal za pobedom ali nema veze odigrali ste sjajnu utakmicu bilo je uzivanje gledati vas, vidi se veliki pomak u odnosu na proslu sezonu, vise nikome nismo lak plen pogotovo kog kuce a dogodine ce to biti jos mnogo bolje samo da se zadrzi kostur tima. Ovo je velika skola a svaka skola se placa, tako su krenuli i kosarkasi od jedne- dve pobede u grupi no F4 evro lige.

ja

Nazalost izgleda da ce neiskustvo presuditi. Evo ima jos 2 ipo minuta do kraja posle odlicnih 53 minuta igre u zavrsnici smo potpuno stali, najiskusniji od svih Maksic je prodao dve lopte, promasili dva zicera i gubimo sa dva razlike mesto da vodimo. Svaka cst momcima na igri i velika steta.