Sreda, 21.12.2011.

22:17

PL: Olbrajton strelac 20.000. gola

Fudbaler Aston Vile Mark Olbrajton strelac je jubilarnog 20.000. gola u engleskoj Premijer ligi.

PL: Olbrajton strelac 20.000. gola IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

LudakBB

pre 12 godina

Sest-Jedini si ti koji ne razmislja o pljuvanju,oni nikad u zivotu nisu pogresili..Ja sam lepo napisao da je to moje moisljenje..Sest-Ko god da si car si..:)

sest

pa samo je rekao da je po njegovom misljenju sessegnon postigao 20000. jer je u istom kolu na svojoj utakmici dao minut ranije od olbrajtona, ne razumem zasto pljujete po momku kad je, bar za mene, to i pravilan nacin razmisljanja..
kao kad biste za gol u 6. minut rekli da je postignut ranije nego gol u prvom minutu na utakmici koja je pocela 15min kasnije..
i on i ja razumemo da se racuna kako se racuna, niko nije spomenuo da je pametniji od ovih iz statistike.. nivo licemerja - srpski..

Menadzer

Gigs je dao 19999.gol i onda je bilo poluvreme na utakmicama koje su pocele u 21h.Prvi sledeci gol koji je pao na utakmicama od 20:45h je upravo gol Olbrajtona,tako da nema potrebe da se polemise oko toga.

Lala Banatski

Utakmica QPR - Sanderlend je pocela u 21h, tako da je Sesenjon postigao 20002. ili 20003. gol. Prvo se obavestite pa onda pisite komentare.

pix

Sessegnon je iz Sanderlenda dao gol u 53 minutu a Albringhton u 54 minutu..Po meni je Sessegnon 20000 strelac..pozz :)
(LudakBB, 21. decembar 2011 22:56)

jeste ti si u pravu a ovi sto se bave statistikom i sto su tacni u milimilimilimetru nisu cc :) A ako mislsis da je Sessegnon dao 20000 daj mu ti toliko funti pa on nek donira :) sta se zamlacujes :)