NFL: Koltsi i Iglsi se izvukli

Indijanapolis Koltsi ostali su neporaženi i posle 12. nedelje NFL-a jer su u nedelju posle velikog preokreta u drugom delu igre pobedili Hjuston Teksansa 35:27.

A. Kovačević Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. U utakmicima koje su igrane nedjelja na ponedjeljak svi domaćini su pobjedili-San Dijego Čardžers (8/3),San Francisko 49ers (5/6),Tenesi Tajtens (5/6),Minesota Vajkings (10/1),Baltimor Rejvens (6/5), Baltimor najteže, poslije produžetaka večeras poslastica.....
    (dred, 30. novembar 2009 13:07)

# Link komentara

2. Pa kako se coltsi izvukli!!Pa oni igraju u 2 poluvremenu i tada melju....ljudi imaju sve pobede..cuj izvukli se
    (ofk, 30. novembar 2009 11:58)

3. Koltsi su pobedili zato sto su ih sudije malo pogurale na pocetku drugog poluvremena. Onaj prekrsaj, tzv. ometanje pasa koje je dovelo do prvog TD u drugom poluvremenu je kriminalna odluka. Sve ostalo je zatim islo svojim tokom.
    (zarko, 30. novembar 2009 09:24)

4. Denver Bronkos.
    (milos, 30. novembar 2009 00:08)

5. Koji je majstor ovaj Pejton Mening....Izlazim iz kuce i vidim da gube 20-7...vracam se i vidim da su dobili!!koji kraljevi:))))
    (Raven, 29. novembar 2009 23:42)

6. Bravo novinaru b92 koji je malo paznje posvetio americkom fudbalu u Srbiji!!! Svaka cast!
    (Kurt Deda, 29. novembar 2009 23:32)