Sreda, 21.10.2009.

20:23

LŠ: Junajted slavio u Moskvi

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u Moskvi domaći CSKA 1:0 u prvom meču trećeg kola B grupe.

LŠ: Junajted slavio u Moskvi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

17 Komentari

Sortiraj po:

SlobaJovanovic

pre 14 godina

Kad neka ekipa uporno daje golove pred sam kraj tekme to samo znaci da ta ekipa ima dovoljno psihicke i fizicke snage. To je stvar sa Junajtedom vec par godina unazad, zato su i shampioni

sonsee

"Ima li neko bilo kakvu statistiku, za poslednjih 10 godina, na koliko mečeva je ova neviđena ekipa dala pobedonosni gol u poslednjih 7-8 minuta ili u produžetku?!
Odvratno talična ekipa da mi se povraća od njihove talije!"

Ta talija odnosno sreca o kojoj ti pricas u sportu treba da se zasluzi!

Uostalom, meni stvarno nisu jasni ovakvi komentari. Pa fudbal se igra do poslednjeg sudijskog zvizduka. Sta, treba da daju 3 gola u prvih 10 min. i onda bi bilo ok??? Pritom niko ne pominje 3 gol sanse koje su imali pre postignutog gola. Pogledajte prvo utakmicu pa onda ostavljajte komentare!

djole

Odvratno talična ekipa da mi se povraća od njihove talije!
______________________________

Kakve veze ima? fudbal se igra 90 minuta, a ne 82-83 minuta...

djole

Krasic jos u zimskom prelaznom roku pothitno da bezi iz CSKA, pa oni nemaju igraca koji ce da prevede loptu preko pola, prijem lopte kod napadaca je neznatno bolji od mog, a bekovi su suplji kao kotarica. Odlaskom Zirkova i Vagner Love-a ekipa je dosta izgubila na kvalitetu, a da pritom nisu dovedene adekvatne zamene. Takodje, velika je sramota braniti se na svom stadionu i igrati samo sa jednim napadacem, pardon bukvom, i za to je najvise odgovoran Ramos i njegova stekarska taktika.
Jos nesto, nisam siguran koliko bi Krasi odgovaralo da predje u AC Milan, jer rosoneri forsiraju igru bez krila, vise bi mu odgovarao brzi, engleski stil igre, ali sa druge strane kao problem se javlja visoko obestecenje, koje samo mali broj timova moze da priusti. Kako god da se zavrsi, zelim mu puno uspeha sa narednim klubom.

filosof

Mihailo

Bila je to dobra tekma,ipak je MU imao bolje i cistije sanse za gol,ali steta sto im Krasic nije zabiberio jedan,a bilo je prilike,bas bi se obradovao, ovako, ipak, pobedio je bolji tim a CSKA je bio dobar sparing partner,moraju mnogo vise da trce da bi mogli da pariraju Mancesteru.Naj bolje je u svemu,makar sto se nas tice,da su Vidic i Krasic pokazali veliko postovanje jedan prema drugom,nije bilo ni jednog prljavog starta,cak kad se Vidic malo povredio prilikom starda Krasic mu je pritcao kao rodjeni brat i,onako zabrinut,verovatno ga je pitao dali je sve O.K i pomogao mu da ustane,dirljivo,nema sta!Na kraju su razmenili dresove,kao braca,svaka cast!!!