Subota, 22.08.2009.

18:10

Ubedljivi Arsenal i Junajted

Fudbaleri Arsenala savladali su Portsmut sa 4:1, dok je Mančester Junajted bio više nego ubedljiv u Viganu – 5:0.

pre 14 godina

A gde su sad oni koji su rekli da Manchester posle odlaska Ronalda i Teveza nece moci nikoga da pobedi?????
5-0 Tako izgleda rezultat kad se vrati Nemanja u odbrau...
Glory, glory Man United......
I LOVE CRISTIANO RONALDO and MANCHESTER UNITED....

pedja the boy strajnic

Hvala Bogu pa mi imamo javni servis i pravo da vidimo sve!
Zasto su otkupili pravo na prenos premier lige kad u terminima ovakvih utakmica pustaju gospodju ministarku i sta vec? A sto je najgore sutra prenose onaj nesrecni totenhem i vest hem, pa koga to zanima???
Naravno, tesko da ce i u ponedeljak da puste l'pool - aston vila...
Jos sa onim komentatorima...
E zivote, kad pored 100 kanala na kablovskoj moram da gledam na internetu tekme
(Mike, 23. avgust 2009 00:34)
a ti iskljucivo gledas utakmice 'velike cetvorke'? trebalo bi da prenose u ponedeljak ali 'televizija zadrzava pravo izmene programa na dan emitovanja' tako da se nikad ne zna.

Mike

Objektivan!

"Uf, 5:0, i neko bi pomislio da je ManUtd lako odradio posao, ali na zalost nije bilo tako. Prvo poluvreme Wigan je bio bolji i sreca je sto tada ManUtd nije primio gol, jer da jeste sve bi bilo drugacije. Foster spasio dva sigurna gola i njegov jedini problem je sto kod centarsuta ili kornera ne moze da proceni let lopte, inace bolji od V.D.S., refleksi izuzetni. Rooney po ko zna koji put najbolji na utakmici, pokrenuo ekipu vodecim golom, zbog kojeg je Wigan izgubio koncentraciju i u nastavku meca delovao izgubljeno. Berbatov dao gol, ali nista drugo, drvo. Valencia i dalje pogubljen. Vidic fenomenalan, bez greske, odbrana sa njim deluje daleko sigurnije. Evra standardno dobar. Nani uvek potez viska, nerazuman dribling, kasno dodavanje, jedino slobodnjak dobro izveden. Flecer igrao protiv ekipe koja je u njegovom rangu pa nije bio los. Owen, 5 kontakata sa loptom, 1 gol, daj Boze da tako i nastavi. Pobeda u pravo vreme. Mnogo golova vratilo samopouzdanje igracima, pa bi u sledecim utakmicama ManUtd treba biti jos bolji."

A dve gol sanse Runija u prvom poluvremenu si potpuno zaboravio! A ovom izjavom za Flecera si pokazao koliko se razumes u fudbal !!!

XY

Jao,jao...evo ih...već se javljaju,nije još ni septembar,a kada stigne februar nema ih nigde...Ovi zaludni,nesrećno-nesnadjeno-neskromno-iskompleksirani i uobraženi tzv.navijači ili simpatizeri onog jednog malog opskurnog kluba iz severnog Londona,a nije TOTTENHAM HOTSPUR,...naložili su se malkice posle tri pobede,i već su na nebesima,s trofejima,jaooooo...dokle?
A to što će da ih snadje u naredna dva kola Premier league-e,ta dva sigurna poraza u Manchester-u,...e to ćemo gledati sa uživanjem.Vala baš.

Cupy

Only one United only one United United rule United rule....

Arsenal - 5 komada po mecu
Mislio sam da ce Arsenal biti jedini konkurent Celziju,a izgleda ce Celzi biti jedini konkurent Arsenalu.

Red Veteran

Naljutio se SAF i...puce petarda. Vidi se sta znaci Vidic Man Utd-u, stena od coveka, srpski junak !
Napred Red Devils, dajte Arsenal...

Jowana

Imam jedno pitanje...jeli sigurno mjesto prvog golmana Vd Saru kada se vrati??? :-) Svaka cast Fosteru na danasnjim odbranama...mislim da odavno nisam vidjela bolju paradu od one sa pocetka utakmice...svaka cast
Odlicna utakmica...mislim da je ovo najbolji mec Berbatova, od kada igra za Man Utd? A faul Vidica nad Rodalegom…...samo je htjeo da posjeti…da se i dalje dobro lakta!!!
Pozzz za sve CRVENE DjAVOLE!!!

Milosh

Ovo kazu za Nemanju Vidica:
"The Serbian man of steel produced another one of his rock solid efforts and will be pleased with the clean sheet."
Naglasavam "THE SERBIAN MAN OF STEEL"

premierliga zakon

dječiji vrtić ponovo je u modi igraju sjajno Wenger je izvrsno posložio ekipu i uživanje je gledati topnike, Unitedu čestitam na ubjedljivoj pobjedi

Johnny Boy

Strasni Arsenal...
Ovo mi mirise na onu sezonu kada su bili nepobedivi u ligi.
Uglavnom, Evropa ce ove godine odzvanjati od topovskog udara.
P.S. Premier League rules!!!

ekser

Haha... Ne verujem da je Berbatov dao gol. Postujem ja njega, ali on je toliko precenjen igrac da ja nemam reci. Nisam navijac M.U ali mislim da stvarno on nije dorastao da igra u takvom klubu.

Matt Le Tissier

Za mene je najjača scena bila kad je reditelj prenosa na 0:0 najpre u kadru uhvatio kako potencijalni naslednici, Matin O'Neill i David Moyes jedan pored drugog prate meč, a zatim SAF-a kako nervozno žvaće žvaku, verovatno želevši da sugeriše kako je vreme za promene, kad ono 5 komada od 45.-90. minuta!!!

Jedan je Sir Alex Ferguson!

Milan

Strasan mec ce biti sledece nedelje kada budu igrali Mancester i Arsenal! Uvek su bile najbolje utakmice izmedju njih! Arsenal rutinski, ali me je Mancester iznenadio.