Sreda, 01.07.2009.

16:26

MI: Srbija deklasirala Albaniju

Muška rukometna reprezentacija Srbije savladala je selekciju Albanije rezultatom 66:8 (32:1), u trećem kolu grupe A turnira na Mediteranskim igrama u Peskari.

MI: Srbija deklasirala Albaniju IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

42 Komentari

Sortiraj po:

stecky

pre 14 godina

neko je pitao jel to ginisov rekord? nije ali ga drze nasi juniori protiv nekih azijata 75:4. zao mi je sto nasi momci nisu jos malo nategli najcuveniju sportku, kulturolosku i naucnu naciju

Lijte kise ...

Ponekad me stvarno nerviraju ovi nasi rukometasi, brate, uvek se opuste u drugom poluvremenu... :)))))
Pa, moj stari i ja da smo igrali izgubili bi al casnije od ovog ... QQ LELE !

Peksi NIS

Auuuuuu.... pa ovo je nesto vise od jednog gola po minutu!!! Jel bilo i suta za tri poena!?? Nama golman nije ni trebao :)))))))

Ma samo gazite!!!

NAPRED SRBIJA!!!

Besnik

Pobedili ste Albaniju (jeste rezultatom za Ginis) koja verovatno u tom sportu je medju slabijim ekipama u evropu a i u svetu, a toliko se hvalite (mrznja u svakom komentaru), a gde ste bili na svetskom u Zagrebu. Jadno.

srbin

hahaha....napisao bih nesto ali onda ne bi bilo objavljeno,zato cu ostaviti prazna polja pa ko skapira,skapirao je

_ _ _ _ hahaha :)

evropejac

Fantastican uspeh Orlova.Kada je najvaznije oni su najbolji. Albanija nije,kako neki misle,lagan protivnik.Zato ih i nisu nasi potcenili.Cvetkovic je izvanrednim taktickim resenjima sprecio da nasi ulete u zamke opasnih Albanaca.Pokazalo se da su bile netacne neke glasine da ce Albanci na ove Igre,navodno, doci nekompletni i da ce,
ucestvovati samo igraci iz nekih klubova njihovih komunalnih preduzeca.

Fan de Valencia cf

Au,brate,kako mi je drago! Svaka cast momci! Bar smo ih napravili smesnim,ako nista drugo. 66-8 pa to dosad u rukometu nisam video,impresioniran sam.

Milan

Cekajte bre ljudi malo,Alanci dali 8 golova?A mi 66?Jel mozemo ja Rafi,Luka,Mece,Laza,Amos,Seki da igramo mesto Albanaca?Mozda ne bi dali 20 golova,ali brate slatki ni primili 66!Pa makar samo glavom blokirali let lopte ka golu.