Nedelja, 26.03.2023.

08:15

Težak poraz File – Embid u senci saigrača VIDEO

Košarkaši Finiks Sansa ubedljivo su nadigrali ekipu Filadelfija 76-ersa rezultatom 125:105 u noći između subote i nedelje.

pre 1 godinu

@Boban Zasto je onda Embid igrao samo 16 minuta protiv Bullsa uz 12,7,7? I zasto je Jokic igrao na 20 razlike protiv Bruklina i zasto je u svlacionici na poluvremenu protiv Njujorka gledao papir sa svojom statistikom??????
(vince carter, 26. mart 2023 12:22)

Embid se povredio protiv Cikaga, a protiv Bruklina se Jokic vratio zadnjih 4-5 minuta jer su ovi spustili na 6 razlike, bilo je 108-102, aj budi malo realan.

vince carter

Goran

Slijedeća utakmica Denver: Fila je odlučujuća a MVP nagradu.Ekipa koja pobjedi uz dobru igru ili Jokića ili Embida odlučujući faktor za nagradu! Napred Jokić!😁😁

bobanp87@gmail.com

Na nekih 6 minuta do kraja je bilo 20 razlike za Finiks, ali Embid igra do kraja iako je vec Garbage time. Sada je vec jasno da Fili ovaj MVP trofej dosta znaci i da ce svim snagama pokušatida ga uzmu, jer su po pitanju titule vec odavno propali projekat.

Kaze laik cim se Harden povredio poceli da gube,Harden sutirao 14% protiv Bullsa i izgubili kod kuce a sledecu ih rastocili bez njega vec na poluvremenu a Embid sutirao 71%. Inace je blam izgubiti od sampiona Wariorsa i Finixa u gostima a Harden bi bio sigurna prevaga u tim mecevima ccc! Sta tek reci o ovom jadniku koji i ne zna da je Embid uslovno receno vec dva puta dobio i nadigrao Janisa i da je sut 13-23 56% sto je odlicno,dok za Jokicev 14-24 protiv Spursa i 7-16 protiv Bullsa nije rekao nista.