Ponedeljak, 24.01.2022.

21:50

Levi bek činio čuda na golu Komora, Kamerun se namučio da prođe dalje

Reprezentacija Kameruna plasirala se u četvrtfinale Kupa afričkih nacija pobedom nad Komorskim ostrvima rezultatom 2:1 (1:0).

Izvor: SS

Levi bek èinio èuda na golu Komora, Kamerun se namuèio da proðe dalje IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Vladan R

pre 2 godine

@ jpr

Crveni apsolutno zasluzen. Djonom punom snagom, na potkolenicu, stajne noge. Tako se lomi noga, a pri tom je lopta metar i po dva udaljena, jer je na desnoj nozi a start je iskosa sa ledja na levu nogu. Prekid izglednog napada na nekoliko sekundi fo kraja jeste sramota. Moze da se simpatise neka ekipa, ali crveni ja ispravno dosudjen.

fudbaloman

Komorosi apsolutni hit, heroji prvenstva. Siromašno ostrvce od 600k stanovnika. Alal im vera od kvalifikacija do završnice.
Ben je već tamo živi junak. Biće mit, faraon i presednički kandidat. Kao Žorž Vea Liberije.

Боки

Надам се да ће Камерун да доживи судбину Француза са ЕП 2016, да приме гол у надокнади у финалу и да изгубе намештену титулу.

Komori_Forever

Ljudi, ovo sto sam gledao su najboljih i najsrcanijih 90 minuta jedne reprezentacije. Kao prvo, Komori iznose loptu bolje od Juventusa i Manchestera. Kao drugo, sa igracem manje i sa levim bekom kao golman, su imali 4 CISTA ZICERA. To je nemoguce sta je sve pohvatao Onana. Imali su i stativu ljudi. Pazite, usred Kameruna gde se ovo odrzava, sa levim bekom kojo TVRDIM da nikad u zivotu nije na gol stajao, sa igracem manje od 5te minute su imali vise cistih prilika nego Kamerun. Totalni haos.

E sad druga stvar. Mora Afrika da prekine sa ovim sudcima ako hoce nesto ozbiljno da pocnu da je shvacaju. Sta je ovo ljudi, 8 izmena, 11 puta su lezali po terenu, daje 3 minute nadoknade i sviri kraj na 92:54 dok je Komori 3 na 3. Pa nije humano prema ljudima to raditi. Pa daj, gledaju milioni, ne znas dali da se smejes ili da places.

Jos jednom, SVAKA CAST za Komorske Ostrove, odusevili su me za ceo zivot imaju jednog novog fana.

P.S. Vidite gol Komora iz slobodnjaka sa 40 metara , ne vidja se cesto takva majstorija!