Nedelja, 19.09.2021.

19:45

Čelsiju pripao gradski derbi

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas u gostima Totenhem sa 3:0, u petom kolu engleske Premijer lige.

Èelsiju pripao gradski derbi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

19 Komentari

Sortiraj po:

milax

pre 2 godine

Pevci jednostavno nemaju plan B.Oni mogu da dobiju utakmicu samo u slučaju da prvi povedu i to je to.U prvom poluvremenu bili dobri Son promašio zicer i Reguljon loš u završnici kontre i to je sve od njih za 90 minuta.Sa Poketinom redovno igrali Ligu Šampiona sa ovim ostalim ,,trenerima,, im ostaje botba od 5 do 7 mesta.Kejna odmah na zimu prodati Gvardioli i za 80 mil jer čovek nema volje da igra za Pevce 5 utakmica 0 golova u ligi.

Паја

Челси први на табели после 3 дербија које је одиграо у првих 5 кола, притом одрадивши и најтеже гостовање сезоне на Енфилду, без примљеног гола из игре до сада, а Јунајтед и Лпул тек треба да играју дерби утакмице. Са оваквом игром се може надати победи против Ситија у следећем колу, а то би их тек захуктало даље.

Toni_Mkd

Ne znam sta radi Tuchel sa igracima, ali svaki igrac Chelzija igra na visokom nivo, ne primaju gol cak ni kad Kepa brani.
Ako nastave ovako dogurace mnogu visoko Chelzi.

Nbgd

Nece biti nikakvo iznenadjenje ako Celsi obori Sitijev rekord od 100 bodova u prvenstvu, ljudi su 5 klasa iznad svih ostalih ekipa u PL..Jedino su im Siti i Liverpul neka konkurencija

random dude

Drugo poluvreme Chelsea kada je ušao Kante umesto Mounta je bukvalno čas fudbala Totenhemu. Prejaki su ove sezone a tek se uigravaju svi, mogli su da uguraju lagano još 2,3 gola a Totenhem je potpuno mrtav celo poluvreme. Lukaku im je doneo oni što im je jedino falilo, a to je neko ko rešava tvrde utakmice jednim potezom i sada će mnogo lakše probijati blokove ispred kaznenog.

NFZ

Odmah otkaz laznom svetom Duhu. Ovakav poraz kuci, bez ijedne prilike, od poluraspalog chelsea, sa ovakvim timom, ne treba oprostiti ni Alexu Fergusonu.