Petak, 18.10.2019.

20:10

Nula na Banovom brdu u derbiju kola

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine remizirali su bez golova na otvaranju 12. kola Linglong Superlige Srbije.

pre 4 godine

Neznam zbog cega mali Birmancevic neigra non stop po 90min ubedljivo najbolji kreativac cuke ! mali zasluzuje mnogo vise onom Stojkovicu drugo poluvreme napravio decu ! Samo sudija jako los tri prekida nad malim sva tri za zuti a on ne pokaza nijedan Stojkovicu sramota deje sad Tralalatovic ! Pored malog u cuki odskacu Tedic al onakav promasaj nesme da mu se dogadja posle fantasticnog driblinga, Docic, Bogosavac fantastican u odbrani u napadu tanko i mali fantasticni golman Petrovic bravo mali - Ostali u cuki nista !
Vosa sa ovim timom ako bude 3-4 moze samo da ljubi Lalu u du.e ekpa teski prosek Drina, Mali Topic, i donekle Matic,
Djuric i Eze ostali nista i pogotovo zadnjih 10 min tezak pad Vose tako se titula nemoze napasti a ni drugo mesto!