Utorak, 13.03.2018.

17:26

Milojević: Ne mislim da su napadači zaboravili da daju gol...

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da bi voleo da njegovi igrači pobeđuju u svakom meču, ali da to nije lako, kao i da ga ne brine forma napadača.

Milojeviæ: Ne mislim da su napadaèi zaboravili da daju gol... IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

24 Komentari

Sortiraj po:

ВЕЧИТИ ДЕЛИЈА

pre 6 godina

Дај сутра заиграј са двојицом у нападу. Ризикуј мало и види како ће то ићи, па не играш у Барселони него у Шапцу. Еј бре против Мачве!

Виоп

А кога то имамо од шпицева? Па не може се заборавити нешта што се никад није знало. Теби тренеру свака част, бежи одавде док још имаш где. Све што ваља ти распродаше а у случају неуспеха ти ћеш бити означен као кривац.

Cigan

Problem je što igraš na 1:0 Miloje.. Daj malo više hrabrosti, plašiš se svake ekipe, braniš se, čuvaš rezultat.. I ona priča tvoja o posjedu lopte, konstantno puštaš slabije ekipe da imaju veći posjed, ulivaš im samopouzdanje, na kraju s razlogom, jer nam daju gol, dok s druge strane radiš našim igračima da se plaše da će nam svako dati gol.. I dalje vjerujem u tebe, ali trgni se. Ostao bez Kange i Boaćija i odmah se uplašio, nema razloga, bolji smo duplo od svake ekipe i treba ih gaziti a ne dopuštati da se okuraže.. Pozz

Терен каже да ЈЕСУ ЗАБОРАВИЛИ. Зато врши неке рокаде да се тргну, мијењај нападаче. Опет кажем, и сутра је све неуспјех ако не буде побједа Звезде од бар два разлике без примљеног гола. Дај мало храбрости и офанзиве шефе. Идеш да "уништиш" противника да те памти цијели живот и после свака екипа кад нам излази на мегдан има да се тресе. САМО ЈАКО ШЕФЕ! ✊💥✊

dex

@matematika

Hm, u redu, sad da ne spominjemo raspucanost Partizana protiv "zestokih" protivnika u Evropi i brukanje u Kijevu i Plzenju, ali zaboravio da je Zvezda primila samo 3 goka u Evropi u 8 utakmica, a ovde prima li ih prima... Znaci sledeci tvoju logiku, Zvezda ne bi trebalo da primi gol u nasoj ligi.

CzBg89!

Samo se opustite, ne nervirajte se i verujte Miloju i momcima, ne zaoravite sta je do sada uradjeno! Ono sto niste mogli da pojedini ni u snovima da sanjate da ce se desiti bas ove sezone posle toliko godina.. Napred Zvezdo!

Matematika

A kada su pa znali?

Osam utakmica u Evropi, tri gola. 0,375 golova po mecu, odnosno gol na svakih 240 minuta, tj. na svaka cetiri sata.

Ivan

Problem je sto nema dovoljno penala i dopustenih golova iz ofsajda kao protiv Napredka i Vojvodine!!
(Grobar, 13. mart 2018 17:46)

Vidi ti njih, sada se vise I ne postavlja pitanje za taj gol protiv Napredka. Oni proglasili ofsajdom i tako je. Malo im sto je bilo nereseno, da nije mozda Napredak trebao da pobedi, tako sto nije presao do 90 minuta svoju polovinu?

Ivan

(Matematika, 13. mart 2018 18:22)

Da samo sto si selektivno izabrao da ne konstatujes utakmice protiv Krasnodara i Sparte koji su jaci od svih klubova u grupi osim Arsenala.