Nedelja, 11.03.2018.

20:55

BL: Jović strelac za Frankfurt, Dortmund slavi Batšuaija

Fudbaleri Borusije pobedili su na svom terenu u Dortmundu Ajntraht iz Frankfurta sa 3:2, u utakmici 26. kola Bundeslige i vratili se na treće mesto na tabeli.

BL: Joviæ strelac za Frankfurt, Dortmund slavi Batšuaija IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

15 Komentari

Sortiraj po:

Mihajlovic

pre 6 godina

Luka Jović 13 utakmica 5 golova, a samo jednom je odigrao svih 90 minuta, uglavnom ulazio sa klupe, tako da ima sasvim korektan učinak. Kako je samo proturio loptu kroz noge jednom protivnickom igraču u kontri. A A kod gola odlično postavljanje i sjajan udarac glavom. Za sada je ok da bude prvi spic mlade reprezentacije ali bi uskoro trebalo da debituje i za "A" selekciju.

Starac Fočo od stotinu ljeta

@ Stefan
To sam i ja rekao pre neku nedelju da dortmund ladno dolazi gg jer takav fudbal igraju na gol vise i ladno od 10 utakmica 7 bi doslo gg

aco

Добри су наши у Бундес лиги. Јовић, Вељковић и Гаћиновић су баш перспективни, а Настасић (није још напунио 25 год.) показује класу. Јовић највише обећава. Требају му минути, т.ј да буде стартер. За 2-3 године би могао у јачи клуб, мада је Франкфурт 5. тренутно.

Sch.One

Nerazumem keln imaju igrace za bar sredinu tabele jojic igra sezonu karijere. Cak su prosle sezone bas bili dobri a nije bilo nekih promena sem u napadu.