Subota, 18.11.2017.

08:15

Bjelica standardan, Bobi bez minuta

Košarkaši Minesote bili su ubledljivi na gostovanju u Dalasu i upisali treći vezani trijumf – 111:87.

Bjelica standardan, Bobi bez minuta IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

22 Komentari

Sortiraj po:

Znači Haoos (čisto onako komentar)

pre 6 godina

otvorio sam sinoc box score nba.com negde oko 40 minut utakmice minesota i to sta sam video oslikava pravi problem minesoti svi starteri su bili na 30 min igre bjelica i ostali po 8 9 minuta jedino Jamal Craword koj e ime i prezime u nba takav igrac 11 min, tu e i problem trenera on e upropastio DRose isto u Chicago forsirao prva petorka i imali su najbolji skor u regularni deo ali za play off i malo ozbilna kosarka gubili su jos prvi krug jer klupa donosi resultate sa ovakvom forsiranje petorke svaki igrac nabice jaku statistiku i mora i’m se ponuditi max ugovore a to znaci slaba klupa i nista od titule, za bjelica najbolje ici negdje gde ne forsiraju centre toliko mozda lejkers
(msbravomk, 18. novembar 2017 11:35)

Ha?
Jeste da preteruje sa minutama ali to mu donosi rezultate prvo, kao drugo, Čikago je igrao finala konferencije o čemu pričaš?

konto

kakva šteta za nemanju da je ostao u evropi bio bi tata a tamo igra po 10-15 minuta bez obzira kako igra
(dule, 18. novembar 2017 08:22)

Apsolutno, i to u svojim najboljim godinama!

msbravomk

petarczv

Gledam juce utakmicu ulazi beli daje lagano poene,skace asistira fenomenalan ucinak to traje 11min izlazi i ne vraca se vise...bezi beli odatle prvom prilikom i to u san antonio

zokss

beži bre cirkus liga. Beli kako god vise od 15 min ne dobije. Dečko bi pokido samo što je talenat u drugom planu. Koja prevara od lige.

Gordan

Beli je dobar...Bobi ako ima minute on sigurno postize preko 10 poena po tekmi...ali kao sto neko vec rece, momci su profi, igraju kosarku za velike pare...tako da je sve opravdano.

Goran

Bobi mora biti zahvalan treneru sto mu je dao 20 miliona i obezbijedio ekonomski i njega i njegove nasljednike ali je vrijeme da trazi da ga prodaju u neku drugu ekipu ako zeli da igra. Beli u ovakvoj ekipi koja najzad igra dobro i ima rezultat nema nikakvu sansu da igra vise od 15 minuta. On ipak treba da ostane u ekipi do kraja ugovora. Sto se tice novog ugovora dobice sigurno vise od Bobija i Bogdanovica.

zoran

Bjelica je odličan, ali mora da menja tim. igra fino ali trener ga ubacuje samo da bi odmorio startere po par minuta, bez obzira koliko dobro iskoristio to vreme. Minesota igra potpuno divlju individualnu košarku gde starteri siluju.bjelica je izvukao svaku korist u tom timu i vreme je da ide odatle u ozbiljniju ekipu ako hoće da napreduje ili da ide nazad u Evropu i dominira, posebno sad kad je mnogo fizički napredniji.
Boban.... žao mi čoveka što poruku sa ekipom a ne vidi minuta, ali onda se setim...7 miliona po sezoni za sedenje na klupi i nije loše. obezbedio je i unuke.