Sreda, 15.11.2017.

21:48

Ćaćo za B92: Spremili se dobro zbog prošle sezone

Plejmejker CSKA Serhio Rodriges istakao je poraz "Armejaca" od prošle sezone kao važan faktor u trijumfu svog tima u Beogradu ove srede.

Æaæo za B92: Spremili se dobro zbog prošle sezone IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

CJ

pre 6 godina

E, kad se setim te utakmice...preko 20 hiljada, grmi 40 minuta bez prestanka, Zvezda gazi CSKA od starta, De Kolo i Teo ne mogu da se sastave...kao i uvek protiv nas, iskoči neki lik koji inače daje 6 poena po utakmici pa nas je tako Voroncevič počeo ubijati trojkama...i onda kad se lomi stegla se odbrana i lagano +10 na kraju.
Možda i naša najbolja utakmica u ovom veku.

nesanica

Postao je igračina Ćaćo sa odličnom kontrolom nad loptom a jos kad bi se obrijao izgledao bi mnogo mladje nego sa ovom bradom koju ima..

Superheroj_Gailius_sa_planete_NEPTUNas

SVE POHVALE ITUDISU STO JE UBACIO KULAGINA FRIDZONA I OSTALE REZERVE U DRUGOM POLUVREMENU INACE BI PONIZIO PROTIVNIKA 118:77