Nedelja, 14.05.2017.

19:22

Omladinci Brodarca ostvarili istorijski uspeh

Dva kola pre kraja takmičenja u Omladinskoj ligi, Srbija je dobila novog šampiona.

pre 6 godina

Veliki uspeh Kokeze. Sad treba tako da nastave i da vec za par godina osvoje i Jelen Super Ligu.
A omda ni Liga Šampiona nije daleko
Samo postoji jedna opasnost a to.je da se u Srbiji ukine fudbal pre nego što se to desi.

supermario

i u jagodini iz 1 u 2, a na poluvremenu zamenjena cela postava jagodine...

ako se ne varam bas je b92 izvestavao o tome pre par nedelja

ArtuDitu

@ Lune Šćekić

Koliko mi je poznato Brodarac je na svom terenu protiv Zvezde izjednacio tek u 97. minutu iz penala (nakon sto je sudija dodudio nepostojeci korner posle kojeg je doslo do prekrsaja za penal) a utakmica je bila produzena 5 minuta.
Da li treba da se spomene pobeda Brodarca u Jagodini gde nakon vodjstva trener domacih, na pocetku drugog poluvremena, vrsi 6 izmena u ekipi sto Brodarcu omogucava preokret.
Omladinci Zvezde su sudijski masakrirani skoro na svakoj utakmici. Od ove sezone je uvedeno pravilo da nema odlaganja utakmica zbog obaveza igraca prema reprezentaciji. Zvezda je imala sedam reprezentativaca. Jedini razlog tolikog saplitanja Zvezde lezi u Ligi sampiona omladinskih ekipa. A toliko i o tome kako Zvezda drzi savez i njime upravlja. Fudbal u Srbiji se bukvalno raspada. Ako se u Omladinskoj ligi dozvoljavaju raznorazne stvari koje sa sportom i fudbalom nemaju veze sve ono sto se dogadja u Super ligi tek ne treba da cudi.

Djapeto

Prošle godine je Čukaričkom malo falilo da se plasira u grupu. Nadam se da će ovi momci imati više sreće i čuke od Čuke. Kad već ne mogu matori

Lune Šćekić

Ovi sto laju,a da nisu gledali nijednu utakmicu ovih momaka bolje da se pokriju usima! Ova generacija je zajedno 5
godina,imaju onu stvar,nisu imali respekta prema Cz,Partizanu,Vojvodini,Radu...u medjusobnim duelima sa Partizanom i CZ imaju gol razliku11:4,tri pobede i jedan remi! U junu neki od igraca idu u neke od 5 najjacih liga! Imaju trojicu reprezentativaca,Lambulica U19, Kojica i Jokovica U18. Zapamtite te momke!