Subota, 27.05.2023.

22:40

Inter za tri minuta završio posao

Fudbaleri Intera pobedili su Atalantu rezultatom 3:2 u pretposlednjem kolu Serije A.

Izvor: SN

Autor: SN

Inter je na "Đuzepe Meaci" igrao protiv Atalante u poslednjem meču subotnjeg programa 37. kola italijanskog fudbalskog šampionata.

Fudbaleri u plavo-crnim dresovima su sav posao rešili u prva tri minuta utakmice.

Utakmica samo što je počela, a već smo videli gol. Romelu Lukaku je u prvom minutu susreta matirao Atalantu i doneo Interu vođstvo od 1:0, da bi u trećem minutu na 2:0 povisio Nikolo Barela.

Mario Pašalić je u 36. minutu uspeo da smanji na 2:1 i da se tim rezultatom prvo poluvreme i završi da bi Lautaro Martines posle asistencije u prvom minutu u 77. postigao gol za 3:1.

Za konačnih 3:2 postarao se Luis Mjurijel u 91. minutu utakmice. Interu će ova pobeda mnogo značiti u borbi za drugo mesto pošto imaju bod više i meč više od Lacija, koji je drugi i četiri više i meč više od četvrtoplasiranog Milana.