Subota, 25.09.2021.

22:45

Đenoa preokrenula dva gola zaostatka, pa ispustila pobedu u nadoknadi

Fudbaleri Đenoe i Verone remizirali su 3:3 u okviru šestog kola italijanske Serije A.

EPA/LUCA ZENNARO

Niko nije mogao ni da pretpostavi šta nas očekuje u drugom poluvremenu nakon što je u prvom viđen samo jedan gol.

Bio je to onaj Đovanija Simeonea, sina trenera Atletika Dijega, u osmom minutu.

Kada je Barak duplirao prednost neposredno po početku drugog dela igre, očekivala se laka pobeda Verone.

Tako je bilo sve do 76. minuta od kada kapiten domaće ekipe Domeniko Krišito daje dva gola za četiri minuta.

Nisu se domaćini tu zaustavili pa se u strelce upisao i Matija Destro, nakon što je sjajni zalomio protivničkog defanzivca, za potpuni preokret u manje od deset minuta.

Ipak, poštenu podelu bodova Veroni je doneo rezervista Nikola Kalinić u prvom minutu nadoknade.