Subota, 18.09.2021.

20:00

Inter "pregazio" Mihajlovićevu Bolonju

Fudbaleri Intera su rezultatom 6:1 pobedili Bolonju u utakmici 4. kola italijanske Serije A.

Izvor: SN

Autor: SN

Inter
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Aktuelni šampion Italije nastavio je tamo gde je stao prošle sezone i više nego ubedljivo pobedio Bolonju u 4. kolu na Đuzepe Meaci.

Već u 6. minutu su Neroazuri poveli preko Lautara Martinesa i naziralo se teško popodne za izabranike Siniše Mihajlovića.

U 29. minutu je usledila i prinudna izmena pošto se Korea povredio i umesto njega u igru ušao Edin Džeko.

Samo minut kasnije je Milan Škrinjar povisio na 2:0, a u 34. minutu je Nikolo Barea zatresao mrežu Bolonje, pa je na semaforu stajalo 3:0 za domaću ekipu.

Nastavio je Inter da gazi, Vesino u 54. minutu postavlja visokih 4:0, da bi strelac sledeća dva pogotka bio Edin Džeko, da bi se za konačnih 6:1 postarao Teate u 86. minutu koji je postigao počasni gol za Bolonju.