Subota, 18.09.2021.

18:10

Dva Atletika – nula golova

Fudbaleri Atletiko Madrida i Atletik Bilbaa odigrali su nerešeno 0:0 u utakmici 5. kola španske LaLige.

Izvor: SN

Autor: SN

EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Atletiko je uglavnom pobeđivao Atletik u međusobnim duelima u poslednje vreme, ali ovoga puta je na "Vanda Metropolitanu" situacija bila drugačija.

Pobednika u duelu dva Atletika nije bilo, a ne samo to, na meču nije bilo ni golova i posle 90 minuta fudbala na semaforu je stajalo 0:0.

Madriđani su bili konkretniji rival od ekipe iz Baskije, koja je u prvih 45 minuta uputila samo jedan šut ka golu Atletika i u drugom poluvremenu propustili najveću šansu.

Sve je bilo još teže po domaći tim u 78. minutu kada je Žoao Feliks dobio drugi žuti, odnosno crveni karton i na njegovu sreću ekipa nije bila ugrožena iako je ostala sa desetoricom.