Fudbaleri Redinga koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović ostvarili su ubedljiv trijumf u 25. kolu engleskog Čempionšipa.

Izvor: SS

Autor: SS

Paunović

Na svom "Madejski" stadionu su savladali Koventri rezultatom 3:0 (1:0) i tako skočili na treće mesto sa 43 osvojena boda.

Ponovo je najzaslužniji za trijumf Paunovićevog tima bio portugalski napadač Lukas Žoao koji je postigao prvi i namestio drugi gol.

Već u 16. minutu je pogodio za 1:0.

Već u prvom minutu drugog poluvremena Rinomota je duplirao vođstvo.

Džonatan Svift je iz sjajno izvedenog slobodnog udarca u 72. minutu potvrdio ubedljiv trijumf redinga.

Uz to, minut pre trećeg gola domaćih je MekFasden isključen i Koventri je meč završio sa desetoricom na terenu.

Paunovića će sigurno radovati što njegova odbrana nije poklekla ni ovog puta, čak 10. put u sezoni.