Sreda, 25.11.2020.

20:00

Penal, crveni, glupost Vidala i rutinska pobeda Reala VIDEO

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u Milanu ekipu Intera 2:0 (1:0) u derbiju drugog dana 4. kola Lige šampiona.

Izvor: MS

Autor: MS

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

U duelu timova koji su pre ove runde bili van zone za osminu finalu, Real je lako slavio golovima Edena Azara u 7. minutu iz penala i Rodriga Goesa u 58.

Tim Zinedina Zidana potpuno je nadigrao najzvučnijeg rivala u grupi i dodatno ga gurnuo u nezgodnu poziciju za čak i ostanak u Evropi, a kamoli prolazu dalje, što samo čudo može da spreči.

Da će ovo biti Realovo veče videlo se već na startu meča na "Đuzepe Meaci".

Nikolo Barela je nesmotreno oborio Naća Fernandesa, a sudija Entoni Tejlor lagano pokazao na "belu tačku", sa koje je Azar bio siguran.

Isti sudija dospeo je u centar pažnje posle malo više od pola sata kada je Arturo Vidal oboren kod gola Reala, ali se nije oglasio.

Čileanac je prosto pobesneo, napao ga je verbalno, a potom i fizički i u roku od nepunog minuta zaradio isključenje.

Već tada je sve bilo gotovo...

I do tada "nerazuri" nisu ništa napravili, a tek posle toga.

Real je sve to iskoristio i rutinski sve završio na početku drugog poluvremena kada je Rodrigo Goes stavio tačku.

Rutinski trijumf "kraljevića" za novu brigu treneru Intera Antoniju Konteu i novu eliminaciju u grupnoj fazi elitnog takmičenja.