Subota, 30.05.2020.

21:32

Nokaut, "makazice", gol u samom finišu – remi u Kruševcu

Fudbaleri Napretka i niškog Radničkog remizirali su 1:1 (0:0) u Kruševcu u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Izvor: MS

Autor: MS

Nokaut,
STARSPORT

Činilo se da će meč biti odlučen u 65. minutu kada je Nenad Gavrić postigao gol "makazicama", ali je mladi Nikola Stevanović doneo remi gostima u poslednjim sekundama.

Neće Nišlijama mnogo da znači, pošto su sada praktično ostali bez plasmana u Evropu preko Superlige.

TSC je daleko već sedam bodova i to uz meč manje, pa je pred njima nemoguća misija tri kola pre kraja.

Ipak, u današnjem meču više će da žali Napredak jer "makazice" Gavrića nisu rezultirale pobedom.

Bio je bolji domaćin, što je i normalno jer je imao celo drugo poluvreme igrača više, ali na kraju nije iskoristio tu činjenicu.

Meč je obeležio crveni karton Marija Maslaća jer je pesnicom udario Miloša Milovanovića i tako Radnički ostavio na cedilu.