Petak, 21.02.2020.

19:30

Voždovac ispustio pobedu – Spartak od 0:2 do 3:2!

Fudbaleri Voždovca izgubili su pred domaćom publikom od Spartaka iz Subotice 3:2 u 22. kolu Superlige.

Izvor: PT

Autor: PT

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Na utakmici je viđena čak tri penala, od čega su dva dosuđena za domaći tim, a jedan za goste iz Subotice.

Voždovac je u 28. minutu poveo sa bele tačke, a samo pet minuta kasnije iz iste situacije prednost je udvostručena. Oba penala realizovao je Nikolić.

"Zmajevi" su na poluvreme otišli sa dva gola prednosti i činilo se da će rutinski privesti utakmicu kraju.

Ipak, u nastavku susreta Spartak je uspeo da se vrati u igru, i ne samo to, u roku od pet minuta su potpuno preokrenuli rezultat.

Jocić je u 73. smanjio zaostatak, Nikolić je u 76 poravnao rezultat, a Tufegdžić je u 78. pogodio za veliki preokret.

Do kraja meča promene na semaforu nije bilo i Spartak odnosni pobedu sa "Krova".

Voždovac se nalazi na šestom mestu sa 35 bodova, dok je Spartak na osmom sa 32.