Nedelja, 16.02.2020.

20:00

Maksimovićev Napoli slavio na Sardiniji VIDEO

Fudbaleri Napolija pobedili su na Sardiniji ekipu Kaljarija 1:0 u utakmici 24. kola Serije A.

Izvor: MS

Autor: MS

(Alešandro Toèo/LaPreše via AP

Meč je odlučio Belgijanac Dris Mertens golom u 66. minutu, kada je sjajno plasirao loptu u gol Alezija Kranja.

Utakmica nije obilovala previše uzbuđenja, Napoli je iskoristio jedinu priliku, dok je odbrana gostiju na čelu sa Nikolom Maksimovićem (90 minuta) izdržala.

Kaljari je samo dva puta pripretio preko Gastona Pereira i Ragnara Klavana, ali su Napolitanci otišli kući sa tri boda.

Tim Đenara Gatuza se tako podigao na tabeli do osmog mesta i vratio se u borbu za izlazak u Evropu, kakve ambicije ima i Kaljari.