Nedelja, 26.01.2020.

22:50

Ronaldo kasno pogodio – Napoli zaustavio Juve i pomogao Interu i Laciju

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 2:1, u utakmici 21. kola italijanskog prvenstva.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images

Napoli je poveo golom Pjotrka Zjelinjskog u 63. minutu, a pobedu je obezbedio Lorenco Insinje golom u 86. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena.

Crno-beli su pretrpeli drugi poraz u Seriji A, ali su i dalje prvi na tabeli sa 51 bodom.

Napoli je prekinuo niz od tri poraza, a posle sedme pobede zauzima 10. mesto na tabeli sa 27 bodova.