Nedelja, 26.01.2020.

17:30

Partizan se pobedom protiv Ružomberoka oprostio od Turske

Fudbaleri Partizana pobedili su slovačku ekipu Ružomberok 2:1 (2:0) u poslednjoj utakmici prve faze priprema u Turskoj.

Izvor: SN

Autor: SN

Crno-beli su odlično odigrali poslednji prijateljski susret prve faze priprema u Turskoj.

Oni su vrlo rano stigli do prednosti, kada je mrežu Ružomberoka zatresao Sejduba Suma, već u 19. minutu utakmice.

Nedugo potom, Partizan je uspeo da duplira tu prednost, ovoga puta autogolom.

Izabranici Save Miloševića su krenuli po desnom boku, a Zoran Tošić je ubacio loptu u peterac Ružomberoka gde je dočekao Matej Čurma i greškom pogodio sopstvenu mrežu.

Tim rezultatom se prvo poluvreme i završilo, a u nastavku je Partizan ipak samo primio gol, pošto je taj utešni pogodak za slovački tim postigao Štefan Gerec u 50. minutu.

Partizan je prethodno pobedio rumunski Vitorul 1:0 (meč na kom je Savo Milošević povukao ekipu sa terena) i remjzirao sa poljskom Krakovijom 1:1.