Sreda, 22.01.2020.

17:45

Remi Partizana i Krakovije

Fudbaleri Partizana i poljske Krakovije odigrali su u Beleku nerešeno 1:1 (0:0) u drugom pripremnom meču pred početak proleće sezone.

Izvor: SN

Autor: SN

U prvom poluvremenu je sve bilo mirno, nijedna ekipa nije postigla gol i očekivalo se da drugo poluvreme bude efikasnije.

Upravo tako je i bilo, pošto smo nekih 15ak minuta po startu drugog dela videli i prvi gol.

Ekipa iz Humske povela je u 61. minutu golom Zorana Tošića i delovalo je da će upisati još jednu pobedu na pripremama u Beleku, ali su u završnici dobili "hladan tuš".

Utakmica se bližila kraju, bio je 86. minut kada je ekipa Krakovije sa bele tačke došla do izjendačanja, a strelac tog pogotka bio je Tomas Vestenički.

Partizan je nešto ranije u toku dana igrao prijateljski meč sa Vitorulom, ali je Savo Milošević u 86. minutu utakmice povukao igrače sa terena. Više o tome možete pročitati OVDE i OVDE.