Ponedeljak, 20.01.2020.

18:05

Gavrić oduševio na debiju Stankovića, Zvezda sigurna na Kipru

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su kiparski Aris 2:0 (1:0) u jedinoj proveri na pripremama na Pafosu.

Izvor: MS

Autor: MS

Na debiju novog trenera Dejana Stankovića "crveno-beli" su pobedili golovima mladog Željka Gavrića, koji se nameće nakon pozajmice u Grafičaru, i Matea Garsije.

Ono što će obradovati Stankovića sigurno je partija Gavrića, koji je u prvom poluvremenu prodorima mučio odranu rivala, propustio je i zicer, ali se ispravio u 35. minutu.

Šutirao je Gajić, lopta se odbila do Tomanea, uposlio je Gavrića i mladom fudbaleru nije bilo teško da savlada golmana Arisa za 1:0.

Uglavnom se igralo pred golom kiparskog drugoligaša, a tačku je stavio Mateo Garsija u 69. minutu nakon najlepše akcije na utakmici.

Kombinovali su Krstović i Pavkov, usledila je asistencija za Garsiju i Argeninac nije propustio šansu jedan na jedan sa golmanom da duplira prednost.

Do kraja su "crveno-beli" napadali, ali se rezultat nije menjao.