Nedelja, 20.10.2019.

20:50

Het-trik Kornelijusa u "petardi" protiv Đenoe

Fudbaleri Parme ubedljivo su na svom terenu savladali Đenou sa 5:1, u meču 8. kola italijanske Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

Het-trik Kornelijusa u
EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Domaći su dominirali od samog starta utakmice, ali su na gol čekali sve do 38. minuta.

Tada je usledio blickrig, prvo je Kucka zatresao mrežu, da bi potom pogotke postigao Andreas Kornelijus u 42. i 46. minutu.

Isti igrač je do het-trika došao u 50. minutu, kada je drugu asistenciju upisao Dejan Kuluševski, koji je u završnici uspeo da postigne i pogodak.

Počasni gol za goste u ovoj rezultatskoj katastrofi dao je Andrea Pinamonti u 52. minutu.

U narednom kolu Parma gostuje Interu, dok Đenoa dočekuje Brešu.